Medijs: Rīgas "Dinamo" hokejistiem netiek izsniegtas Krievijas vīzas

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) ārzemju klubu, kuru skaitā ir arī Rīgas "Dinamo", spēlētājiem radušās problēmas ar vīzu saņemšanu, vēsta portāla "Sport-Express" hokeja apskatnieks Aleksejs Ševčenko. 

"Problēmas radušās hokejistiem, kuri nepieder Krievijas klubiem. Problēmas ir visiem - Rīgas "Dinamo", visai Helsinku "Jokerit", Nursultanas "Baris" viesspēlētājiem un arī Minskas "Dinamo"," ziņo Ševčenko. 

13. KHL sezonu paredzēts sākt 2. septembrī, bet diezgan droši, ka regulārais čempionāts šajā datumā nesāksies. Līga vēl nav publicējusi jaunās sezonas kalendāru. 

KHL prezidents Aleksejs Morozovs nesen paziņoja, ka Rīgas "Dinamo" vienībai, vismaz sezonas ievadā paredzētās spēles nāksies aizvadīt Krievijā.

"Tās ir komandas, kuras piedalās KHL čempionātā, bet ir ārvalstu. Vīzu saņemšanai ir pilnīgi citi noteikumi. Un vīzas netiek izsniegtas. Situācija pagaidām nav atrisināta," norāda Ševčenko. 

Iepriekš tika ziņots, ka Pekinas "Kunlun Red Star" komanda no Ķīnas 2020./2021. gada sezonā mājas spēles aizvadīs Mitiščos. 

Mitišči un Soči kā mājvietas piesauktas arī Rīgas "Dinamo" kontekstā. 

Krievija ir viena no visvairāk Covid-19 skartajām valstīm pasaulē. 

Seko Apollo arī Instagram - viss aizraujošais, skaistais un svarīgais vienuviet!

Uz augšu
Back