S, 23.09.2023.

Raganā majonēzes paciņas dēļ sadur vīrieti

LETA
Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments 3
Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls Foto: Pixabay

Valsts policija (VP) Raganā aizturējusi vīrieti, kurš strīdā par majonēzes paciņu sadūris citu vīrieti, aģentūru LETA informēja VP.

31. jūlijā Valsts policija saņēma informāciju no aculieciniekiem par to, ka Krimuldas novada Raganā, daudzdzīvokļu nama kāpņu telpā kādam vīrietim nodarīti miesas bojājumi - iedurts plaušu rajonā. Tāpat policija informēta, ka vainīgā persona atrodas uz vietas un ir aizturēta.

Reaģējot uz saņemto informāciju, notikuma vietā ieradās Siguldas iecirkņa policisti, kuri nogādāja iespējamo vainīgo personu policijas iecirknī. Tāpat notikuma vietā ieradās mediķi, kuri cietušo 1998.gadā dzimušo vīrieti aizveda uz ārstniecības iestādi.

Policisti noskaidroja, ka konflikts starp abiem vīriešiem sācies aizrādījuma dēļ. Proti, aizdomās turētajam 1988.gadā dzimušajam vīrietim, kurš tobrīd atradies kopā ar savu draudzeni, nama kāpņu telpā bija nokritusi majonēzes paciņa, kas saplīsusi, majonēzei izlīstot pa kāpņu telpu.

Tobrīd kāpņu telpā ienākuši divi vīrieši. Viens no viņiem aizrādījis, lai satīra kāpņu telpu.

Tas ļoti sadusmojis 1988.gadā dzimušo vīrieti un, vārds pa vārdam, starp abiem iesākusies nu jau fiziska sadursme. 1988.gadā dzimušais vīrietis izvilcis nazi un iedūris jaunākajam vīrietim sānā. Cietušā draugs kopā ar cietušo ļaundari aizturējis līdz policijas ierašanās brīdim.

Policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka aizdomās turētais nozieguma brīdī, iespējams, atradies alkohola vai narkotisko vielu reibumā, taču ekspertīzes rezultāti vēl nav saņemti.

Viņš jau iepriekš sodīts par dažādiem noziedzīgiem nodarījumiem - mantiskiem noziegumiem, narkotisko vielu lietošanu un marihuānas audzēšanu.

Policijā sākts kriminālprocess par vidēja smaguma miesas bojājuma tīšu nodarīšanu. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana līdz trim gadiem, piespiedu darbs, vai naudas sods.

2.augustā tiesa aizdomās turētajam piemēroja drošības līdzekli apcietinājumu.

Policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka cietušā dzīvībai briesmas nedraud.

Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments 3

Tēmas

Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu