C 3.12.2020.

Stilists Aleksandrs Pavlovs savas kāzas organizējis pats un sievai plānošanā nav ļāvis piedalīties

Modes eksperts un stilists Aleksandrs Pavlovs savu sievu, divu meitu māti Agniju pirms diviem gadiem apprecēja vēlreiz, noorganizējot kāzas pats. Par to viņš pastāstīja žurnālam "Ieva". 

"Mēs pirmoreiz apprecējāmies pirms desmit gadiem Ņujorkā ļoti formālā kāzu ceremonijā. Tā kā Agnija pēc desmit gadiem gribēja manu uzvārdu, vieglāk bija laulību reģistrēt otrreiz te. Parasti jau sievietes ir tās, kas grib kāzu ceremoniju.

Ko esmu novērojis? Līgavas, kas mūsu salonā pasūta kāzu kleitas, parasti cenšas kontrolēt visu procesu – sākot ar ziediem, bantēm un beidzot ar kāzu torti. Un es redzu, cik milzīgu stresu viņas piedzīvo šajā laikā. Tā vietā, lai atslābtu un iedzertu šampanieti, viņas drīzāk ķeras pie baldriāniem. Man žēl viņu. Ko gribētu ieteikt sievietēm?

Ļaut noorganizēt kāzas vīrietim! Principā es to izdarīju divu nedēļu laikā. Mana līgava (sieva) pirms tam nezināja neko. Ne to, kur, un ne to, kā notiks kāzu pasākums, ne kāds būs galdu noformējums, ne kāda būs kāzu torte.

2

Viņa zināja tikai ciemiņus, kas ieradīsies, un to, kāda viņai būs kleita. Jo tā pirms tam bija jāpiemēra," žurnālā "Ieva" intervijā par kāzām runā Aleksandrs Pavlovs.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Aleksandrs Pavlovs (@alexander.pavlov.ap) on

Redaktors iesaka