"Olympique" no Čempionu līgas izslēdz Ronaldu un Turīnas "Juventus"; tālāk tiek arī Mančestras "City"

Krištianu Ronaldu
Krištianu Ronaldu Foto: EPA/Scanpix

Čempionu līgas ceturtdaļfinālā piektdien iekļuva Mančestras "City" un Lionas "Olympique".

Mančestras "City" savā laukumā bez skatītājiem spēlēja 2:1 (1:1) ar Madrides "Real".

Divu spēļu summā "City" bija pārāka ar 4:2.

Mājinieki vārtus guva jau devītajā minūtē, vēl vairāk apgrūtinot karaliskā kluba atspēlēšanos pēc pirmajā cīņā savā laukumā piedzīvotā zaudējuma.

Viesi savā laukuma pusē aizspēlējās, un soda laukumā Rafaelu Varani atbruņoja Gabriels Žezūss, piespēlējot vārtu priekšā Rahīmam Stērlingam, kurš viegli guva vārtus, panākot 1:0.

Izlīdzināja rezultātu "Real" mača 28.minūtē, kad pēc teicama Rodrigu centrējuma vārtus ar galvu guva Karims Benzemā.

Tomēr 68.minūtē mājinieki atkal izvirzījās vadībā pēc Žezūsa sitiena. Atkal kļūdījās Varane, kas ar galvu atspēlēja bumbu atpakaļ vārtsargam Tibo Kurtuā, piespēli pārķerot Žezūsam.

Otrā mačā Turīnā "Juventus" pēc zaudējuma pirmajā spēlē ar 2:1 (1:1) apspēlēja Lionas "Olympique".

Divu maču summā tika fiksēts neizšķirts 2:2, taču uz viesos vairāk gūto vārtu rēķina pārāki bija Lionas futbolisti.

Jau 12.minūtē milzīgu handikapu ieguva viesi, par Husema Auāra nogāšanu soda laukumā 11 metru soda sitienu pārliecinoši realizējot Memfisam Depajam. Tas nozīmēja, ka mājiniekiem jāgūst jau trīs vārti.

Ar divu vārtu gūšanu tika galā Krištianu Ronaldu. 43.minūtē viņš realizēja 11 metru soda sitienu, sodot viesus par spēli ar roku savā soda laukumā. Otros vārtus viņš guva 17 minūtes vēlāk ar tālsitienu, pēc kura bumba lidoja vārtos, skārusi vārtu stabu.

Mača pēdējās 15 minūtēs, cenšoties atvēsināt mājinieku uzbrukumus, lionieši nopelnīja četras dzeltenās kartītes, taču arī kompensācijas laika sešās minūtēs nosargāja savus vārtus neieņemtus.

Ceturtdaļfinālā abas piektdienas uzvarētājas tiksies savā starpā.

Ceturtdaļfināla spēles no 12. līdz 15.augustam notiks Lisabonā. Turpat 18. un 19.augustā paredzēti arī pusfināli un 23.augustā - arī fināls.

Pērn UEFA Čempionu līgas finālā divu Anglijas klubu duelī Madridē "Liverpool" ar 2:0 uzvarēja Totenhemas "Hotspur".

Seko Apollo arī Instagram - viss aizraujošais, skaistais un svarīgais vienuviet!