Piepildīsim Ralfiņa sapni! Aicina uz labdarības burgeru ballīti

Apollo.lv
Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Foto: No personīgā arhīva

Jau pēc dažām dienām - 19. augustā - rehabilitācijas centrā POGA bērni ar kustību traucējumiem svinēs vasaras svētkus! Blogeris Rojs, pazīstams kā jaunākais kulinārijas blogeris Pipars jau trešo gadu rīko Burgeru ballīti. 

Burgeru ballītes rīkošanas iemesls ir pievērst uzmanību bērniem ar īpašām vajadzībām, sagādāt viņu ģimenēm skaistus svētkus un satikties ziedotājiem, un atbalstītājiem.

19. augustā pie rehabilitacijas centra POGA, Sēlpils ielā 2c, Rīgā bērnus iepriecinās gan pazīstami mūziķi, gan izklaidētāji, gan dažādi pārsteigumi un gardumi. Gaidot Burgeru ballītes svētkus, aicinām palīdzēt bērniņiem ar kustību traucējumiem. Jūnijā un jūlijā palīdzējām Miķelim un Selīnai, šoreiz aicinu piepildīt mazā Ralfiņa sapni.

Mazajam dzīvespriecīgajam Ralfiņam ir 3 gadi. Puisēns ģimenē bija ļoti gaidīts un lolots bērniņš, bet diemžēl viņam iedzimta ģenētiska saslimšana - Angelmana sindroms. Šī sindroma rezultātā puisēnam iztrūkst gēns, kas atbild par motoriku un runu, un tādēļ zēna attīstība notiek lēnāk, nekā citiem bērniem šajā vecumā.

Foto: No personīgā arhīva

Neskatoties uz savu diagnozi Ralfiņš ir ļoti mērķtiecīgs un motivēts puisēns, kurš ļoti mīl jūru un ūdeni, pūst burbuļus, rotaļāties ar baloniem un savu mīļo kaķi Bellu. Ralfs sajūsminās par iespēju spēlēt mūzikas instrumentus un ilgstoši vērot dabu caur savas istabas logu un nekad neatsakās no iespējas padarīt blēņas ar savu lielo māsu. Milzīgs prieks šajā pavasarī bija ģimenei, kad Ralfiņš sāka spert savus pirmos solīšus. Ralfa mamma neslēpa aizkustinājumu par to kā viņa ar lepnumu vedusi dēlu pie rokas un viņš nebija jānes uz rokām.

Foto: No personīgā arhīva

Lai kā Ralfs vēlētos ikdienu pavadīt bērnudārzā spēlējoties ar saviem vienaudžiem, tomēr patiesība ir cita. Zēns katru dienu apmeklē rehabilitāciju - fizioterapijas nodarbības, ergoterapiju, audiologopēdu un citus speciālistus. Sevišķi šobrīd nepieciešamas ergoterapijas un audiologopēda nodarbības, lai puisēns iemācītos runāt, attīstītu pašaprūpes prasmes. Ralfam nepieciešamas audiologopēda un ergoterapijas nodarbības 2 reizes nedēļā visu gadu. Kopā Ralfa nodarbībām nepieciešams EUR 4200, - Palīdzēsim Ralfiņam! Mums tas izdosies! Ziedot iespējams portālā Ziedot.lv.

Foto: No personīgā arhīva

Bērnus priecēs Daktera Klauna komanda, muzikālos priekšnesumus sniegs grupas "Bad Habits", "Laime pilnīga", kā arī tādi mākslinieki, kā Katrīna Dimanta, Jānis Bukums, Ēriks Loks, Liene Šomase, Signia, Aija Vītoliņa un Katrīna Dimanta!

Ballītes neiztrūkstoša daļa būs visgardāko un neparastāko burgeru gatavošana, ko nodrošina blogeris Pipars un mielošanās, par saldumiņiem arī nav aizmirsts un bērniem būs gan gardas kūciņas, gan vasaras iecienītākais gardums - saldējums!

Rehabilitācijas centra POGA mazie pacienti priecāsies, ja viesi un ziedotāji atnesīs attīstošās spēles, puzles vai konstruktoru. Mīkstās mantas gan šoreiz lai paliek mājās, vai veikalu plauktos! Pasākuma laikā varēs satikt un aprunāties ar rehabilitācijas centra pārstāvjiem un izrunāt, kāda palīdzība šobrīd ir nepieciešama.

Ziedojumu kastīte? Jā, arī tā būs atrodama pasākuma norises vietā!

Seko Apollo arī Instagram - viss aizraujošais, skaistais un svarīgais vienuviet!

Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp

Tēmas

Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu