Pirmdien ugunsgrēkā Tukumā bojā gājis viens cilvēks

VUGD

FOTO: Edijs Pālens/LETA

Aizvadītajā diennaktī no 10. augusta plkst. 6.30 līdz 11. augusta plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) dzēsis 13 ugunsgrēkus, kuros bijis viens bojā gājušais, aģentūrai LETA pavēstīja VUGD pārstāve Agrita Vītola.

Vakar plkst. 18.40 VUGD saņēma izsaukumu uz Tukuma novadu, kur ugunsgrēks bija izcēlies dzīvojamā mājā. Ierodoties notikumu vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka ar atklātu liesmu deg vienstāva koka dzīvojamā māja pilnā 60 kvadrātmetru platībā, turklāt ēkai jau bija iebrucis jumts. Ugunsdzēsēji glābēji no degošās ēkas iznesa cilvēku, kuram Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķiem konstatēja nāvi. Ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 22.50.

Savukārt plkst. 11.56 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz izsaukumu Daugavpils novadā, kur dega vieglā automašīna un garāža kopumā 35 kvadrātmetru platībā. Ugunsgrēkā cieta cilvēks, kurš tika nodots NMPD mediķiem. Plkst. 14.03 ugunsgrēks tika likvidēts.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji steidzās arī uz izsaukumiem, kur dega sausā zāle, siena kaudze, rugāji, kombains, dārza māja, sodrēji dūmvadā, vieglā automašīna, atkritumi.

Vakar Siguldas novadā ugunsdzēsēji glābēji no pusotru metru dziļas meliorācijas akas izcēla cilvēku un nodeva NMPD mediķiem.

Palīdzot bezpalīdzīgā stāvoklī nonākušiem dzīvniekiem, ugunsdzēsēji glābēji vakar Cesvainē no aptuveni metru dziļas akas izcēla teļu, Dobelē atbrīvoja un palaida brīvībā dzīvojamajā mājā starp piekaramajiem griestiem iestrēgušus divus putnus, Kuldīgā atbrīvoja dzīvojamās mājas žogā iestrēgušu suni, Ogrē atbrīvoja starp liftu un kāpņu telpas sienu iesprūdušu kaķi, bet Saulkrastos atbrīvoja sētā iesprūdušu čūsku un palaida brīvībā meža masīvā.

Kopumā aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 51 izsaukumu - 13 uz ugunsgrēku, tai skaitā viena meža ugunsgrēka dzēšanu, 25 uz glābšanas darbiem, bet 13 izsaukumi bija maldinājumi.

Seko Apollo arī Instagram - viss aizraujošais, skaistais un svarīgais vienuviet!

Uz augšu
Back