Lietuvā ar Covid-19 inficējies vēl 21 cilvēks, Igaunijā jauni slimnieki nav reģistrēti
Papildināts

Cilvēki lidostā. Ilustratīvs attēls

FOTO: BORJA SUAREZ / REUTERS

Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu apstiprināta 21 cilvēkam, ceturtdien paziņojusi Veselības ministrija. Igaunijā aizvadītajā diennaktī nav atklāts neviens jauns inficēšanās ar koronavīrusu gadījums

Līdz ar to Lietuvā inficēšanās ar šo vīrusu konstatēta kopumā 2330 cilvēkiem.

No 21 jaunatklātā gadījuma sešos gadījumos inficēšanās notikusi ārzemēs. Divi gadījums saistīti ar bāru "Bardakas" Viļņas vecpilsētā, ar kuru saistīti jau pavisam seši gadījumi, bet septiņos gadījumos inficēšanās notikusi, kontaktējoties ar kādu iepriekš inficētu personu. Sešos gadījumos nav zināms, kur notikusi inficēšanās.

1689 cilvēkiem apstiprināta atveseļošanās.

Pagājušajā diennaktī veiktas 4227 analīzes, bet pavisam Lietuvā veiktas 565 782 analīzes.

Ar vīrusa izraisīto slimību Covid-19 Lietuvā miris 81 cilvēks, bet vēl 13 ar šo vīrusu inficētajiem nāves cēlonis bijis cits. Pagājušajā diennaktī slimība nav prasījusi jaunus upurus.

Apstiprināto inficēšanās gadījumu skaits Igaunijā joprojām ir 2174. Savukārt 1501 cilvēkam apstiprināta atveseļošanās.

Nāves gadījumi ar jaunā koronavīrusa izraisīto slimību Covid-19 Igaunijā pagājušajā diennaktī nav reģistrēti. Pavisam Igaunijā ar šo slimību miruši 63 cilvēki.

Igaunijā kopumā veikti 130 822 testi nolūkā noskaidrot inficēšanos ar jauno koronavīrusu. Ceturtdien veiktas 1193 analīzes.

Uz augšu
Back