Trīs Zodiaka zīmes, kurām labāk neuzticēties

FOTO: Unsplash

Katrs savā ikdienā mēdz izmantot "baltos melus". Tomēr, pēc astrologu domām, dažām Zodiaka zīmēm nevar uzticēties, jo tās, visticamāk, ne tikai melo, bet arī aprunā, vēsta portāls "Soulpost".

Dvīņi

Dvīņi ir sarežģīta zīme, kas nav uzticama vairāku iemeslu dēļ, no kuriem viens ir viņu neizlēmība un veikt izdarīt izvēli. Dvīņi ir sociāli hameleoni, kuriem ir daudz masku, un viņu loģiskā domāšana un zinātkāre galu galā var radīt problēmas. Šī gaisa zīme pieprasa dažādību visā šī vārda izpratnē. Viņi var melot, lai iegūtu to, ko vēlas, pat netīšām. Dvīņiem var uzticēties, ja viņi vēlas tevi saglabāt savā dzīvē. Viss, kas no jums tiek prasīts, ir ērta un dziļa komunikācija. Bieži dalieties savās domās, lai pārliecinātu Dvīņus dalīties patiesībā. Paši Dvīņi, visticamāk, vēlas būt atvērtāki.

Lauva

Lauva ir Zodiaka zīme, kurai patīk pievērst sev uzmanību. Tas nozīmē, ka viņiem ir žilbinoša personība, un ir jautri atrasties viņiem blakus. Tomēr tas arī nozīmē, ka viņi var pazemot citus vai izstāstīt citu noslēpumus, lai izceltos. Viņi jūtas kā Visuma centrs, un tāpēc viņi "drīkst" apzināti stāstīt citu cilvēku noslēpumus vai nodot tos. Lauva var būt lielisks draugs, pieklājīgs cilvēks un uzticams partneris. Viss, kas nepieciešams, ir jābūt atklātiem par to, cik daudz uzmanības no viņa prasa draugi un partneris. Uzzinot, ka viņiem viņš ir vajadzīgs, Lauva būs atvērtāks un mazāk centīsies meklēt uzmanību no malas.

Strēlnieks

Strēlnieks mīl brīvību un ilgojas būt visur. Viņam patīk ceļot, dzīvot dzīvi pilnvērtīgi, uzzināt kaut ko jaunu, satikt jaunus cilvēkus. Kaut arī viņam ir bagāta un brīnišķīga dzīve, tas var likt Strēlniekam atstāt novārtā cilvēkus un ievainot viņus. Reizēm šī uguns zīme var šķist slepena un savtīga, taču tas ir saistīts ar viņu vientuļo dzīvesveidu un spēju redzēt kopējo ainu. Strēlnieks vienmēr dodas klejojošā ceļojumā, tieši tas viņam liek justies dzīvam. Viņš pastāvīgi meklē labāko, un jums nav tiesību pārmest cilvēkam, ka viņš ilgojas pēc labākas dzīves. Kaut arī Strēlniekam nav pašam sevi jāmaina, šīs tendences apzināšanās var viņam palīdzēt izvairīties no draugu vai partneru ievainošanas viņu sapņu sasniegšanā.

Seko mums arī Instagram un uzzini visu pirmais!  

Uz augšu
Back