C 6.05.2021.

Saimons Kauels pēc mugurkaula salaušanas sācis atlabt un celties kājās

FOTO: AP/Scanpix

Pagājušā nedēļā mūzikas producents Saimons Kauels, nokrītot no elektriskā skrejriteņa, salauza mugurkaulu. Cietušā kolēģis Hovijs Mandela nu atklājis, kā pašreiz jūtas Saimons.

11. augustā norisinājās pirmā jaunās "America's Got Talent" ("Amerikas talanti") sezonas epizode, kurā tiesneši Hovijs Mandela, Sofija Vergara un Heidija Kluma veltīja labus vārdus savam ceturtajam kolēģim Saimonam. Prombūtnes laikā Kauelu aizstāj dziedātāja Kellija Klārksone.

"Mēs uztraucāmies par mūsu draugu, priekšnieku un vadītāju Saimonu Kauelu, kuram, kā dzirdēts, ir pārsteidzoši labi, ņemot vērā traģisko negadījumu," pēc nofilmētās epizodes sacīja 64 gadus vecais tiesnesis Hovijs Mandela.

Mandela turpināja dalīties ar jaunāko informāciju par Kauela atlabšanu. "Jaunākais, ko esmu dzirdējis, ir tas, ka pēc sešu stundu operācijas, dažiem lauztiem diskiem un stieņa, kas ielikts mugurā, vakar viņš jau bija kājās. Tomēr, kā es jau teicu dažiem citiem cilvēkiem, es nerēķinos, ka atkal redzēšu Saimonu pirms šīs sezonas beigām," dalījās Mandela.

Atgādinām, ka 60 gadus vecais mūzikas kritiķis tika hospitalizēts, lai viņam veiktu operāciju. "Viņam viss būs labi, viņam tiek sniegta labākā medicīniskā palīdzība," medijiem par situāciju izteicās viņa menedžere.

Operācija tika sākta sestdienas, 8. augusta, vakarā. Iepriekš Kauels arī ir piedzīvojis smagu kritienu.  2017. gadā viņš nokrita pa kāpnēm pie savas Londonas mājas.