Kurucs izslēgšanas spēļu ievadā atzīmējas ar daudzpusīgu sniegumu

Rodions Kurucs pret Marku Gazolu
Rodions Kurucs pret Marku Gazolu Foto: EPA/Scanpix

Rodiona Kuruca pārstāvētā Bruklinas "Nets" komanda naktī uz otrdienu (pēc Latvijas laika) piedzīvoja zaudējuma Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) izslēgšanas spēļu jeb "play-off" turnīra ievadā.

"Nets" ar rezultātu 110:134 (20:37, 31:36, 35:22, 24:39) piekāpās pagājušās sezonas čempionei Toronto "Raptors", nokļūstot iedzinējos 0-1 sērijā līdz vienas komandas četrām uzvarām.

Kurucs laukumā devās starta piecniekā, kopumā nospēlēja 16 minūtes un guva 6 punktus (2p. 3/3, 3p. 0/2).

Cēsnieks izcīnīja 6 atlēkušās bumbas, veica 2 rezultatīvas piespēles, pieļāva 2 kļūdas un saņēma 6 piezīmes, tāpēc spēli noslēdza priekšlaicīgi.

Kamēr laukumā atradās Kurucs, pretinieki guva par 16 punktiem vairāk nekā "Nets" komanda. Tas bija otrs sliktākais +/- rādītājs Bruklinas komandā.

Kurucs veiksmīgi iesāka spēli. Viņš guva komandas pirmos divus punktus, ātro pretuzbrukumu noslēdzot ar "slam dunk".

Pēc brīža Latvijas basketbolists vēlreiz bija precīzs ātrā pretuzbrukuma noslēgumā, tobrīd panākot rezultātu 6:10.

Spēles turpinājums "Nets" komandai bija neveiksmīgs. Bruklinas vienība nevienu reizi neizvirzījās vadībā.

NBA čempionvienība visu laiku kontrolēja spēles gaitu, panākot pat 33 punktu pārsvaru. Jau pēc pirmās ceturtdaļas Toronto bija +17.

"Nets" rindās Džo Heriss guva 19 punktus, pa 15 pievienoja Keriss Leverts un Džerets Alens, kurš izcīnīja arī 12 atlēkušās bumbas, bet 12 punktus pievienoja Gerets Templs.

Rezultatīvi spēlē no rezervistu soliņa iesaistījās Timotē Luvavu-Kabaro, kurš guva 26 punktus "Nets" komandas labā.

"Raptors" sastāvā Freds Vanvlīts guva 30 punktus un veica 11 rezultatīvas piespēles, 22 punktus pievienoja Seržs Ibaka, bet Paskāls Sjakams pievienoja 18 punktus un 11 pie groziem izcīnītas bumbas.

Austrumu konferences pirmās kārtas sērijā otrā spēle paredzēta jau trešdien, plkst. 20.30 pēc Latvijas laika.

Seko Apollo arī Instagram - viss aizraujošais, skaistais un svarīgais vienuviet!