Apēsti bērna saldumi un kāpņu telpā izlieta zupa. Konfekšu dēļ starp vecākiem Teikā izcēlies konflikts ar policijas iesaistīšanu

FOTO: Unsplash

Rīgā, Teikā, apēstu konfekšu dēļ starp vecākiem izvērsies konflikts ar policijas iesaistīšanu, aģentūru LETA informēja Rīgas pašvaldības policija.

12.augustā policija saņēma izsaukumu uz Teiku, kur kāda ģimenes strīda karstumā nama kāpņu telpā izliets zupas katls. Apstākļu noskaidrošanai uz notikuma vietu nosūtīta tuvākā autopatruļa.

Pie norādītā nama kāpņu telpas sastapta izsaucēja, kura bija noraizējusies par ģimenē augošo bērnu. Jau kādu laiku vecāki viens uz otru kliedzot, bet strīda laikā kāpņu telpā arī izliets zupas katls.

Sarunas laikā no dzīvokļa iznāca sieviete ar bērnu. Bērna māte skaidroja, ka sastrīdējusies ar vīru, jo vīrs apēdis dēla konfektes.

Bērns sācis raudāt un viņa atvasi metusies aizstāvēt. Dusmu uzplūdā viņa paķērusi zupas katlu un metusi to vīram. Laulātais tajā brīdī bija atvēris durvis, lai dotos prom, tādēļ katls ar blīkšķi izripojis kāpņu telpā.

Vīra versiju par notikušo policistiem neizdevās noskaidrot, jo viņš jau bija pametis dzīvesvietu un nebija atgriezies mājās.

Pārrunu laikā nekas neliecināja, ka bērna māte būtu lietojusi alkoholiskos dzērienus. Arī kāpņu telpa pirms policijas ierašanās bija satīrīta.

Ņemot vērā, ka mājoklī strīdi notiekot regulāri, izsaucēja vēlējās uzrakstīt iesniegumu par miera traucēšanu. Pēc iesnieguma pieņemšanas un pārrunām ar bērna māti policistu palīdzība notikuma vietā vairs nebija nepieciešama.