Džonijs Deps esot attiecībās ar 24 gadus jaunāku modeli, kura ir viņa bijušās sievas līdziniece

Apollo.lv
Foto: AP/ Scanpix/ Instagram/ xxsophiehermannxx/ Apollo kolāža

57 gadus vecais aktieris Džonijs Deps jau vairākus gadus tiesājas ar savu bijušo sievu Amberu Hērdu, kura apsūdz aktieri vardarbībā. Nu ASV mediji metušies ziņot par jaunu notikumu aktiera dzīvē - viņš jau apmēram gadu satiekoties ar 33 gadus veco vācu modeli Sofiju Hermanu. 

Līdzīgi kā viņa kolēģis, aktieris Breds Pits, arī Deps sācis romānu ar vācu modeli. Sofija dzīvo Londonā un kļuva slavena, pateicoties dalībai Lielbritānijas realitātes šovā. 

Tiek ziņots, ka aktieris modeli satika aptuveni pirms gada viesnīcā Londonā. Apņēmības pilna iekarot Depa uzmanību, Sofija starp Depa ģitāras stīgām ieslidināja zīmīti ar viņas tālruņa numuru. Kopš tā laika abi regulāri sazinās pa telefonu.

Depa fani vērsa uzmanību uz neticamo vizuālo līdzību starp Hermanu un aktiera bijušo sievu Hērdu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by SOPHIE HERMANN (@xxsophiehermannxx) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Amber Heard (@amberheard) on

Lai gan Deps ar Hērdu izšķīrās pirms vairāk nekā četriem gadiem, kaislības ap abiem nerimstas. Šovasar bijušie laulātie tikās Londonas tiesas zālē par neslavas celšanas un vardarbības ģimenē apsūdzībām. 

Atgādinām, ka Deps pieprasa, lai aktrise viņam maksā 50 miljonus ASV dolāru par neslavas celšanu. Aktieris apgalvo, ka Hērda meloja, apsūdzot viņu vardarbībā. Šīs apsūdzības esot sabojājušas Depa reputāciju un likušas režisoriem atteikt viņam lomas. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by SOPHIE HERMANN (@xxsophiehermannxx) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by SOPHIE HERMANN (@xxsophiehermannxx) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by SOPHIE HERMANN (@xxsophiehermannxx) on

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu