Kardašjanu māsas pēc 14 gadu filmēšanās izlēmušas pārtraukt savu realitātes šovu

Apollo.lv
Kardašjanu māsas pēc 14 gadu filmēšanās izlēmušas pārtraukt savu realitātes šovu
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Reuters/ScanPix

Amerikāņu realitātes šovs "Keeping Up with the Kardashians", kas priecēja savus skatītājus vairāk nekā 14 gadus, paziņojis, ka nākamā sezona būs pēdējā šovā.

Ar identisku paziņojumu nāca klajā visas šova zvaigznes - māsas Kardašjanas.

"Ar smagu sirdi esam kā ģimene pieņēmuši lēmumu atvadīties no "Keeping Up with the Kardashians". 14 gadi, 20 sezonas, simtiem sēriju un vairāki šova turpinājumi - mēs esam pateicīgi visiem, kuri mūs skatījās šo gadu laikā. Cauri labajiem un sliktajiem laikiem, priekiem, asarām, daudzām jo daudzām attiecībām un bērniem. Mēs vienmēr glabāsim sirdī šīs lieliskās atmiņas un neskaitāmos cilvēkus, kurus esam satikuši," vēsta Kardašjana, piebilstot, ka šova pēdējā sezona pie skatītajiem nonāks nākamā gada sākumā. 

"Bez šova es nebūtu tur, kur esmu šodien. Es esmu tik ļoti pateicīga visiem, kas skatījās un atbalstīja mani un manu ģimeni šo 14 neticamo gadu laikā. Šis šovs ir padarījis mūs par cilvēkiem, kādi esam šobrīd un es vienmēr būšu parādā ikvienam, kurš spēlēja lomu mūsu karjeru radīšanā un dzīves izmainīšanā," nobeigumā vēstīja viņa.

Kā zināms, amerikāņu realitātes šovs "Keeping Up with the Kardashians" pie skatītajiem nonāca 2007. gadā, un tajā atspoguļotas Kardašjanu un Dženeru ģimenes dzīves līkloči.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu