Čukste "Mogo"/LSPA sastāvā debitē ar vārtiem, palīdzot komandai svinēt uzvaru

Kārlis Čukste.
Kārlis Čukste. Foto: facebook.com

"Mogo"/LSPA komanda svētdien guvauzvaru savā otrajā spēlē šīs sezonas Latvijas "Optibet" hokeja līgā (OHL).

"Mogo"/LSPA viesos ar 4:3 (1:0, 2:1, 1:2) pārspēja "Zemgale"/LLU vienību.

Rīgas komandas rindas papildinājis aizsargs Kārlis Čukste, kurš līdz sezonas sākumam Ziemeļamerikā spēlēs Latvijā. Tieši viņš asistēja pirmajos vārtos, pirmā perioda 11.minūtē palīdzot Elvisam Želubovskim panākt 1:0.

Otrajā trešdaļā Gatis Gricinskis un Čukste panāca jau 3:0 "Mogo" labā, taču Kirils Tambijevs vienus vārtus atguva. Trešā perioda viducī Elvis Kaimiņš atjaunoja trīs vārtu pārsvaru, taču trešdaļas turpinājumā mājiniekiem ar 23 sekunžu intervālu izcēlās Artūrs Homjakovs un Roberts Jekimovs, kuri parūpējās par to, lai spēles pēdējās minūtes būtu saspringtas.

Jelgavas komanda 42 sekundes pirms pamatlaika beigām vārtsargu Rihardu Cimermani nomainīja pret sesto laukuma spēlētāju, taču neizšķirtu izraut nespēja.

Rīdziniekiem spēli ar diviem punktiem noslēdza visi četri vārtu guvēji un divas rezultatīvas piespēles atdevušais Jānis Ozoliņš. Mājiniekiem pa diviem punktiem bija Tambijevam un Jekimovam.

"Mogo"/LSPA un "Zemgale"/LLU komandas sezonas pirmajās divās spēlēs katra tikušas pie vienas uzvaras.

2019./2020.gada sezonā OHL spēlēs "Mogo"/LSPA, "Olimp"/"Venta 2002", "Zemgale"/LLU, Hokeja skolas "Rīga", Daugavpils "Dinaburga", "Prizma"/IHS un "Liepājas" komandas.

Pagājušajā sezonā Latvijas virslīgā spēlēja astoņas komandas, taču 2020./21.gada sezonā būs par vienu komandu mazāk, jo turnīrā nespēlēs "Kurbads".

Aizvadītajā sezonā izslēgšanas spēles netika aizvadītas, bet par vietējā čempionāta uzvarētāju tika pasludināta "Olimp". Turnīra jaunpienācēja izšķirošos punktus ieguva pēc tam, kad "Rīga" neieradās uz sezonas pēdējo maču.

"Olimp" līdz ar panākumu OHL nopelnīja iespēju startēt Starptautiskās hokeja federācijas (IIHF) rīkotajā Kontinentālajā kausā, taču starptautiskās sacensības tika atceltas.

Seko mums arī Instagram un uzzini visu pirmais!