Par vairāk nekā 100 litru degvielas noliešanu no traktortehnikas Ludzā aizturēts jaunietis

FOTO: Edijs Pālens/LETA

Ludzā par vairāk nekā 100 litru degvielas noliešanu no traktortehnikas policija aizturējusi kādu jaunieti, aģentūru LETA informēja Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes pārstāve Lāsma Kursīte.

Viņa skaidroja, ka augustā reģistrēti trīs zādzību gadījumi Ciblas novadā, kur no uzņēmuma piederošās traktortehnikas tika nolieta degviela.

Ludzas iecirkņa likumsargiem izdevās noskaidrot un aizturēt iespējamo vainīgo personu, 2001.gadā dzimušo jaunieti, kurš jau iepriekš bija nonācis policijas redzeslokā. Kopā jaunais vīrietis no traktortehnikas nolēja vairāk nekā 100 litrus degvielas.

Vīrietim par izdarīto draud kriminālatbildība pēc Krimināllikuma 175.panta 3.daļas. Saskaņā ar to par zādzību, ja tā izdarīta, iekļūstot transportlīdzeklī, dzīvoklī vai citā telpā, vai ja tā izdarīta no glabātavas vai ietaises, kas savieno glabātavas, kā arī par transportlīdzekļa zādzību, soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem, īslaicīgu brīvības atņemšanu, piespiedu darbu vai naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Aktuālākās ziņas