Foto ⟩ Rīgas kanālā aizvadīta neparasta modes skate

Mode bez cilvēka ir sastingusi un atsvešināta - ar šādu pārliecību "Stockmann" šoruden atdzīvina modi īpašā un neparastā veidā - ceturtdien, 16. septembrī, plkst. 17 pirmo reizi Rīgas kanālā notika "Stockmann" rudens modes skate.

Modes skates laikā braucienā ar plostu pa Rīgas kanālu devās 15 modeļi tērpos no jaunās rudens apģērbu kolekcijas. Viņu vairāk nekā pusstundu garajam stila ceļojumam ikviens interesents varēja sekot līdzi gan kanālmalā, gan arī vērot to tiešraidē portālā TVNET un lielveikala "Facebook" lapā.

Īpašās modes skates tapšanā piedalījās arī vairāki "Stockmann" rudens stila vēstneši. Muzikālo noformējumu veidoja mūziķi Maija un Reinis Sējāni, savukārt modes skates scenogrāfijā rudens interjera un dizaina aktualitātes ienesa interjera arhitekte Anda Ozoliņa. Radošajā komandā darbojas arī horeogrāfe Elīna Gediņa un modeļu aģentūras Vacatio Studija modeļi.

"Stils mainās līdz ar personību, taču vienmēr paliek uzticams ceļvedis kaprīzajā modes pasaulē. Toties mode katru sezonu sagādā jaunus pārsteigumus. Stockmann ir vieta, kur mājo stils un kur smelties iedvesmu ik dienu, meklējot līdzsvaru starp modi un stilu, starp mainīgo un pastāvīgo, neparedzamo un vienmēr aktuālo," par jaunās rudens sezonas galveno notikumu - modes skati Rīgas kanālā - stāstīja "Stockmann" vadītāja Dace Goldmane.

Redaktors iesaka