Remontdarbu dēļ autovadītājiem vietām jārēķinās pat ar papildu stundu ceļā

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: Edijs Pālens / LETA

Pašlaik plašākie ceļu remontdarbi notiek uz Vidzemes šosejas, kur no Raunas līdz Smiltenei ir septiņi pagaidu luksofori un jārēķinās vismaz ar papildu stundu ceļā, aģentūru LETA informēja "Latvijas valsts ceļi".

Kopumā ceļu remontdarbi valstī turpinās vairāk nekā 100 autoceļu posmos, tāpēc autobraucējiem arī turpmāk ir jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem un papildu laiku ceļā.

Uz Vidzemes šosejas notiek arī Līgatnes upes caurtekas remonts Augšlīgatnē, kur ir viens luksofors, taču intensīvākas satiksmes laikos veidojās gari sastrēgumi.

Uz Daugavpils šosejas darbi notiek posmā no Salaspils līdz Ikšķilei, kur noteikts ātruma ierobežojums un pārmaiņus tiek slēgta viena no divām joslām uz katras no brauktuvēm, posmā pie Pļaviņām starp abiem rotācijas apļiem ir noteikts ātruma ierobežojums, trīs luksoforu posmi un ceļā var paiet 20 minūtes, posmā no Līvāniem līdz Stūrišķiem ir divi luksoforu posmi, bet uz Daugavpils-Rēzeknes dzelzceļa pārbrauktuves pie Daugavpils satiksme tiek regulēta ar luksoforiem.

Uz Jelgavas šosejas darbi turpinās posmā no Jaunolaines līdz tiltam pār Misu - tur satiksme joprojām tiek organizēta pa Jelgavas virziena brauktuvi pa vienai joslai katrā virzienā. Šajā ceļa būvdarbu posmā autovadītājiem jāieplāno papildus laiks, īpaši darbdienu rītos un vakaros, kad ceļā var paiet vairāk par pusstundu.

Uz autoceļa Jēkabpils-Ludza posmā no Greivuļiem līdz Greiškāniem pie Rēzeknes ir četri ar luksoforiem regulēti posmi, ātruma ierobežojums un ceļā paies papildus 40 minūtes. Uz autoceļa Rēzekne-Daugavpils posmā no Rēzeknes līdz Andronovai ir viens luksoforu posms, un remonta posms prasa 15 minūtes ceļā.

Savukārt uz reģionālā autoceļa Pūri-Auce-Grīvaiši ir divi garāki būvdarbu posmi ceļa sākumā ar četriem luksoforu posmiem, kas arī prasa nepilnu stundu ceļā, garš būvdarbu posms ir arī aiz Auces - tur ceļā paies 15 minūtes.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu