P, 15.08.2022.

Kivičs asi komentē ažiotāžu ap viņa un Lienes intīmo deju

Apollo.lv
Kivičs asi komentē ažiotāžu ap viņa un Lienes intīmo deju
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 19

Video, kurā mūziķis Andris Kivičs ar sievu Lieni intīmi dejo kameras priekšā, sociālajos tīklos izpelnījās pamatīgu ažiotāžu, gūstot vairāk nekā tūkstoš komentāru. Nu kritiku no cilvēku puses komentēja pats Kivičs. 

Līdz šim kritiķiem bija atbildējusi tikai Liene, ielaižoties asās diskusijās ar sievietēm, kas viņai un vīram veltījušas komentārus. Mūziķa sieva apgalvoja, ka video nav lietojusi alkoholu.

Tagad notikušo skaidroja arī mūziķis, atklājot, kā tad abi izdomājuši uzņemt video. Atgādinām, ka sociālajos tīklos Kivičs publiskoja video, kurā abi meitas priekšā nepiespiestā gaisotnē ļaujas dejai un apskaujas. 

Video redzami arī intīmi kadri - dejas laikā mūziķis satver Lienes pēcpusi, kā arī pilnajā video versijā paceļ viņas džemperi un ar rokām satver sievas krūtis, kamēr viņa stāv ar seju pret kameru. 

Nu Kivičs pastāstīja, ka video tapa Tēva dienā, abi pēc jautras dienas bija izdomājuši atvērt šampanieša pudeli. Pēc tam pāris izlēma padejot un to nofilmēt. Dejas brīdī abi bija izdzēruši katrs pa divām glāzēm.

"Un tad es izdomāju, ja jau Liene ir mana sieva, es arī varētu pieskarties viņas dibenam. Un es tiešām viņam pieskāros un viņu masēju. Pēc tam es emociju uzplūdā sāku masēt arī viņas krūtis, kuras nebija kailas. [..]

Man ļoti simpātiski šķiet kameras priekšā glāstīt savu sievu, jo es viņu ļoti mīlu, man patīk viņas augums, un kas ir pats galvenais - jūs to neskatieties LTV1 vai TV3, jūs to skatieties Andra Kiviča taimlainā. Ko jūs tur ielīdāt, ja jums nepatīk, tas, ko jūs redzat?" norāda Kivičs. 

Video Kivičs savu sievu salīdzināja ar Vairu Vīķi Freibergu, kura pasākumā pie Brīvības pieminekļa sākusi skaidroties ar sievieti gados par viņas kritiku.

"Vairai kaut kas salūdza iekšā un viņa gāja ar to tantuku bļaustīties. Nolaidās līdz tantuka līmenim. Šeit ir kaut kas līdzīgs. [..] Un Liene sāka ar viņām runāt. Bet tās vecenes ir rupjas un neizglītotas, un ar tādām ir jārunā viņu valodā - jāsauc par m**kām, dirsām, pakaļām, pēc iespējas rupjākos vārdos. Tāpēc arī es es savos komentāros rakstu šādi par sievietēm, kurām pamata nodarbe ir citu ienīšana,"  bilda mūziķis. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Andris un Liene Kiviči (@andrislienekivici) on

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu