Daugaviņš turpina krāt punktus arī uzvarā pret "Metallurg"

Kaspars Daugaviņš
Kaspars Daugaviņš Foto: Raimonds Volonts, "Dinamo Rīga"

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Kaspars Daugaviņš ceturtdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē rezultatīvi piespēlēja, kaldinot Maskavas apgabala "Vitjaz" panākumu.

"Vitjaz" viesos ar 4:1 (2:0, 0:1, 2:0) uzvarēja Magņitogorskas "Metallurg".

Daugaviņš laukumā pavadīja 16 minūtes un 40 sekundes, kuru laikā izdarīja trīs metienus pa vārtiem, uzvarēja četros no septiņiem iemetieniem un nopelnīja divas soda minūtes.

Rezultatīva piespēle Daugaviņam sanāca astotajā minūtē uzvaras vārtu guvumā vairākumā, kad viņš iegāja zonā, atspēlēja atpakaļ Džastinam Denfortam, kurš trāpīja vārtu tuvējā augšējā stūrī.

Arī mača turpinājumā Latvijas izlases kapteinis bija bīstams pie pretinieku vārtiem, bet noraidījumu nopelnīja pēdējā perioda 17.minūtē, pretinieki nespējot gūt vārtus.

36.minūtē Daugaviņš pēc spēka paņēmiena pameta ledu ar komandasbiedru palīdzību, taču turpināja spēlēt.

Denfortam šajā spēlē divi vārtu guvumi, bet Jurijam Pautovam vārti un rezultatīva piespēle.

Vārtos Antons Todikovs atvairīja 25 no 26 "metalurgu" metieniem.

Čerepovecas "Severstaļ" bez Roberta Bukarta sastāvā viesos ar 0:5 (0:2, 0:0, 0:3) zaudēja Maskavas CSKA.

Uzvarētāju labā divus vārtus guva Maksims Šalunovs, kuram arī rezultatīva piespēle. Savukārt Maksimam Maminam vārti un divas rezultatīvas piespēles.

Aleksandrs Šaričenkovs vārtos atvairīja visus 24 viesu metienus.

"Severstaļ" ar deviņiem punktiem septiņās spēlēs Rietumu grupā ieņem piekto vietu, bet "Vitjaz" ar astoņiem punktiem astoņās spēlēs ir septītā.

Šosezon KHL čempionātā piedalās 23 komandas - 11 Rietumu un 12 Austrumu konferencēs. Regulārajā čempionātā katra komanda aizvadīs pa 60 spēlēm, pēc kurām pa astoņiem labākajiem klubiem iekļūs Gagarina kausa izcīņā.

Seko Apollo arī Instagram - viss aizraujošais, skaistais un svarīgais vienuviet!