Pk, 19.08.2022.

"Es baidos tagad iet vakarā…" Durbes pils parkā atrasta nogalināta sieviete

Apollo.lv
"Es baidos tagad iet vakarā…" Durbes pils parkā atrasta nogalināta sieviete
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Mirusī sieviete.
Mirusī sieviete. Foto: Ekrānuzņēmums no "Degpunktā" sižeta

Durbes pils parkā starp krūmiem nodurta kāda 23 gadus veca sieviete un atstāta guļam bez dzīvības pazīmēm. Nav zināms, vai vainīgais aizturēts, un tukumnieki ir uztraukušies, ka pa ielām varbūt joprojām klejo slepkava, vēstī raidījums "Degpunktā".

Ceturtdien, 24. septembrī, starp kokiem tika atrastas jaunas sievietes mirstīgās atliekas. Tukumniece Līga dzīvo netālu no notikuma vietas un parku apraksta kā vietu, kas sargā no svešām acīm.

"Tur ir diezgan brikšņains. Ja kādam ir tāda doma, viņš var to izmantot. Paslēpties, uzbrukt," raidījumam stāsta Līga.

Vietējie jau iepriekš bija ievērojuši 23 gadus vecās sievietes ģīmetni plakātos autobusu pieturās un veikala skatlogos. Viņas ģimene un mīļotais puisis tos izvietoja pilsētvidē trešdienas vakarā, jo Viktorija bija pazudusi bezvēsts.

Zvans, kas vēstīja par Viktorijas atrašanās vietu, tika saņemts ceturtdien ap pulksten 11. Kāpēc jaunā sieviete atradās parkā un kāpēc varmāka atņēma viņai dzīvību, šobrīd cenšas noskaidrot policija.

"Es baidos tagad iet vakarā… Cilvēki ir uztraukušies," saka Līga.

Viktorija strādāja aptiekā un nevienam neradās aizdomas, ka kāds jaunajai sievietei vēlētu ļaunu, taču klīst oficiāli neapstiprinātas runas, ka liktenīgajā dienā viņa atradās kopā ar kādu vīrieti, kas dzīvo pāris kilometrus no viņas.

Sākotnējā informācija liecina, ka meitene tika nodurta ar auksto ieroci, bet slepkavības apstākļi ir neskaidri. Policisti pagaidām neatklāj, vai kriminālprocesā patiešām ir aizdomās turamie un vai kāds no tiem jau izolēts no sabiedrības, vēstī raidījums.

Video: Raidījuma "Degpunktā" sižets

Tēmas
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu