Rodrigo Ābols otrajā spēlē Zviedrijā gūst vārtus

Latvijas hokeja izlases hokejists Rodrigo Ābols.
Latvijas hokeja izlases hokejists Rodrigo Ābols. Foto: Edijs Pālens/LETA

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Rodrigo Ābols sestdien guva vārtus Zviedrijas augstākās līgas (SHL) spēlē, palīdzot "Orebro" komandai svinēt uzvaru.

Erebrū komanda viesos ar rezultātu 4:1 (1:0, 2:0, 1:1) pārspēja "Skelleftea" vienību.

Ābols vārtus guva otrā perioda ceturtajā minūtē, kad panāca 2:0. Tādējādi viņam šajā mačā skaitās uzvaru nesošie vārti.

Latviešu uzbrucējs šajā mačā uz ledus pavadīja 15 minūtes un desmit sekundes, kuru laikā trīsreiz meta pa vārtiem, uzvarēja 61% iemetienu un iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Ābols sezonas pirmajās divās spēlēs guvis vārtus un veicis divas rezultatīvas piespēles, bet "Orebro" komanda svinējusi divas uzvaras.

Iepriekšējo sezonu hokejists pavadīja Ziemeļamerikā, pārsvarā spēlējot Amerikas Hokeja līgas (AHL) klubā Springfīldas "Thunderbirds", bet dažās spēlēs pārstāvot arī Austrumkrasta hokeja līgas (ECHL) vienību Grīnvilas "Swamp Rabbits".

Tā kā Nacionālās hokeja līgas (NHL) sezona ir krietni iekavēta, Erebrū hokeja vienība ir vienojusies ar Floridas "Panthers" klubu par Ābola īrēšanu.

Iepriekšējā sezonā Erebrū klubs 14 vienību konkurencē ierindojās astotajā vietā.

Seko Apollo arī Instagram - viss aizraujošais, skaistais un svarīgais vienuviet!