T 21.10.2020.

Neskati vīru no cepures! Trīs nīstākās Zodiaka zīmes, kas patiesībā ir visjaukākās

FOTO: pexels.com

Pirmais iespaids var būt mānīgs. Trīs Zodiaka zīmes, kuras tie, kas tās nav iepazinuši, uzskata par riebīgām un nepatīkamām. Uzzini, kuri kārtīgi jāiepazīst, pirms izdarīt gala spriedumu, vēsta portāls "MSN".

1. Lauva 

Pirmais iespaids: nikns egomāniķis. Domājot par Lauvu, jūs varētu iedomāties kādu, kurš staigā apkārt ar 12 iepirkumu maisiņiem, dievbijīgi lūkojoties sava tālruņa priekšējā kamerā un skaļi runājot.

Realitātē: Lauvas veicina radošu izpausmi. Tā kā saule ir viņu valdošā planēta, Lauva ar savu daudzo talantu starpniecību cer izstarot citiem savu siltumu. Dāsnās uguns zīmes vēlas apkārtējos motivēt ar saviem vārdiem, aizkustināt ar savu mūziku un iepriecināt ar ekstravagantu pārsteiguma ballīti.

Viņiem vairāk rūp tas, kā jūs viņus redzat, nevis tas, kā viņi redz sevi. Aiz nepamierinātās Zodiaka Lauvas ir tikai jutīgi kaķēni, kuriem nepieciešama papildu mīlestība.

2. Dvīņi

Pirmais iespaids: Divkosīgi vientieši. Tādi, kuri paņem visu uzmanību un izklāsta citu noslēpumus. 

Realitātē: Ja Dvīņi nešķiet saistoši, iespējams, tāpēc, ka viņi ir daudz laika pavada savās domās. Viņi ir optimistiski un pastāvīgi meklē jaunu pieredzi. Lai arī var šķist, ka viņi ir runātāji, viņi patiesībā ir labākie klausītāji. Dvīņi ir vieni no visatklātākajiem un pieņemošākajiem Zodiaka pārstāvjiem. Viņu pielāgošanās spēja ļauj viņiem sazināties ar ikvienu.

3. Skorpions

Pirmais iespaids: Ellīgi atriebīgi. 

Realitātē: Protams, Skorpioni ir noslēpumaini, bet tas nav tāpēc, ka viņiem ir kāda ļaunprātīgi slēpti nodomi. Pirms atvēršanās viņiem jājūtas droši. Kad viņi ir noteikuši, ka esat īsts un uzticams, jūs tiekat ielaists viņu maigajā, empātiskajā iekšējā būtībā. Skorpioni ir tik intuitīvi, ka rodas sajūta, ka viņi lasa apkārtējo domas. Viņi meklē reālas, tuvas cilvēku saiknes. Tiklīdz viņi tās atradīs, viņi darīs visu, lai aizsargātu tos, kas viņiem rūp.

Seko mums arī Instagram un uzzini visu pirmais!