Saistībā ar Covid-19 uzliesmojumu mājas karantīnā ir aptuveni 35 Daugavpils Ledus sporta skolas audzēkņi

FOTO: HK Dinaburga/Facebook

Saistībā ar atklātajiem Covid-19 gadījumiem "Dinaburgas" hokeja komandā mājas karantīna noteikta aptuveni 35 Daugavpils Ledus sporta skolas audzēkņiem, aģentūrai LETA apliecināja izglītības iestādes direktore Kristīne Alžāne.

Viņa stāstīja, ka mājas karantīna noteikta tām grupām, kas aizvadītajā piektdienā kontaktējušās ar treneriem, kuriem atklāta saslimšana. Kopumā epidemiologi mājas karantīnu noteikuši aptuveni 35 skolas audzēkņiem. Saslimšanas simptomu viņiem neesot.

Alžāne stāstīja, ka bērniem tiks nodrošināts attālināts mācību process, kā tas noticis jau pavasarī. Audzēkņiem video formātā tik sūtītas spēļu analīzes un vispārējās fiziskās sagatavotības vingrinājumi.

Ņemot vērā Covid-19 saslimšanas, šodien klātienē apmeklētājus nepieņems Daugavpils Sporta pārvalde.

Jau ziņots, ka "Optibet" hokeja līgas (OHL) komandā Daugavpils "Dinaburga" konstatēti vairāki Covid-19 gadījumi.

Piektdien tika ziņots, ka vairākiem Daugavpils "Dinaburga" komandas spēlētājiem ir konstatēta paaugstināta ķermeņa temperatūra, tāpēc uz nenoteiktu laiku tika pārcelta vienības sestdien paredzētā spēle ar "Mogo"/LSPA. Drošības nolūkos visai komandai tika veiktas Covid-19 analīzes.

"Šobrīd četrām personām komandā ir bijuši pozitīvi Covid-19 testi. Esam komunikācijā ar epidemiologiem, lai palīdzētu noskaidrot kontaktpersonas. Vairākiem hokejistiem bija nedaudz paaugstināta temperatūra, drošības nolūkā atcēlām spēli, un diemžēl pārbaudes apstiprināja inficēšanos ar Covid-19," stāstīja kluba valdes loceklis un menedžeris Ruslans Kurelass

Latvijas Hokeja federācijas (LHF) sacensību direktors Toms Broks skaidroja, ka pirmdien tiks lemts par to, kādā veidā Daugavpils klubam turpināsies OHL sezona.

"Šobrīd ir atceltas visu Daugavpils komandu spēles arī citos turnīros, jo šīs vienības izmantojušas tās pašas telpas," teica Broks.

"Dinaburga" joprojām cīnās bez punktiem un ierindojas pēdējā pozīcijā starp septiņām vienībām.