T 21.10.2020.

Video ⟩ Jauns skandāls? Magones vīrs pēc skaļa abu strīda gatavs pamest Latviju

FOTO: Ekrānuzņēmums

"STV Pirmā!" realitātes šova “Slavenības. Bez filtra” skatītāji būs liecinieki skaļam Šutovu ģimenes strīdam. 

Magones un Žaņa konflikts sāksies pavisam nevainīgi – šovu zvaigzne sāks meklēt iespējas, kā no Liepājas uz Gulbeni atgādāt pirti, ko pati savulaik iegādājusies un kas nu nepadzīvota un nekopta iet postā mātes īpašuma teritorijā.

Šāda vērienīga būves pārvešana nav lēts prieks un Šutovu starpā uzvirmos skaļa vārdu apmaiņu, kuras pamatā – finanšu jautājumi un Magones “sāpe”, ka vīrs tā vietā, lai pelnītu naudu, sēž mājās.

“Ej strādāt un dod daļu naudas, lai nolīgtu auklīti. Es nevaru visu darīt viena, remontēt māju, audzināt bērnus. Mazo uz dārziņu laist negribi, auklīti negribi. Visu uz savu kaklu es arī negribu,” vīram pārmetīs Magone.

Arī Žanis nepaliks atbildi parādā, sakot, ka, redzot to, ka Gulbenē darbu atrast nav iespējams, gatavs braukt strādāt uz Londonu. Turklāt, lai Magonei vieglāk – braukšot kopā ar Fēniksu. “Tu brīnišķīgi zini, ka darba man šeit nav un nebūs. Šeit nevienam nav darba. Visa Gulbene ir bezdarbnieki. Tu gribi, lai es lietuvietis atrastu un atņemtu latvietim darbu? Es pat nezinu valodu un šeit ir lauki, kur es šo valodu tagad mācīšos?” dusmās iekarsīs Žanis un jau būs gatavs krāmēt čemodānus un doties peļņā uz ārzemēm.

“Tev pašam darbs jāmeklē, neviens uz šķīvja nepienesīs,” sacīs Magone un neslēps, ka ideja ļaut Žanim ņemt līdzi dēlu vispār nav apspriežama.

“Ja tu brauc projām, tev jādomā, kā man dzīvot tālāk”, līdz ar visu vajadzīgo – apsardzes, suņa, auklītes un vīrieša, kurš palīdz mājas darbos.

“Divi mazi sīči, sieviete laukos viena. Nu māja vēl remontējama. Diez, vai te būtu daudz sieviešu, kas piekristu – davai, lai lasās. Esmu ar mieru – brauc kaut rīt, bet man vajag vīrieti, kurš pildīs mājas darbus, palīdzēs saimniecībā. Man vajag vīrieti nevis gultā, bet darbos. Ko man darīt, ja tevis nav mājās? Kurināt ar slapju malku?”