C 6.05.2021.

Septiņi moderni ausu caurduršanas veidi

FOTO: Instagram/stoneandstrand

Neatkarīgi no tā, vai jums jau ir vairāki pīrsingi, vai vēlaties izdurt savu pirmo, piedāvājam aplūkot, kā izskatās 2020. gada populārākie ausu pīrsingi, vēsta portāls "Bustle".

1. Auss skrimšļa pīrsings

Skrimšļa pīrsings iekšējās auss augšdaļā šajā sezonā jau ir sasniedzis zināmu popularitāti. Lielākā daļa cilvēku, kuri vēlas šo pīrsingu domā, ka procedūra ir pārāk sāpīga, taču speciālisti atklāj, ka tā neesot taisnība, vajag tikai uzdrošināties!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Brian Keith Thompson (@bodyelectrictattoo) on

2. Gredzenveida pīrsings

Gredzens, kas savieno divas ausī esošās bedrītes pēdējā laikā kļuvis ļoti populārs. Šāda veida pīrsingi var padarīt auss izskatu smalkāku. Tie ir arī ļoti pielāgojami, jo tajos var iekārt vairākus gredzenus, kā arī izvēlēties spilgtas krāsas un interesantas pīrsinga faktūras, kas pilnveidos jūsu tēlu.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Cassi Lopez-March (@cassisoclassy) on

3. Personalizēti pīrsingi

Šāda veida ausu pīrsingus izvēlas, lai pilnveidotu kopējo rotaslietu estētiku. Speciālisti stāsta, ka šādos gadījumos jāizvēlas rotaslietas, kurām ir līdzīgas iezīmes. Cilvēki attālinās no modernā un koncentrējas uz savu individuālo gaumi un izteiksmi. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Stephanie Anders (@stephanie_andersxo) on  

4. Pīrsingi kā auskari

Popularitāti ieguvuši arī piekarinātie pīrsingi, piemēram, ķēdes vai rotaslietas. Šādi pīrsingi ausij pievieno ļoti nepieciešamo kustību un tekstūras izjūtu. Tā var būt ķēde ap pīrsingu vai smalks akmens, kas karājas pie ausu ļipiņas. Ja jūs apsverat iespēju izvēlēties šāda tipa pīrsingu, pārliecinieties, ka esošie caurumi ir labi sadzijuši. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Cassi Lopez-March (@cassisoclassy) on

5. Spirāles pīrsingi

Šāda tipa pīrsingus izvieto uz augšējās ārējās auss. Spirāles pīrsingi apmēram pusceļā līdz ausij ir bieži sastopama tendence. Speciālisti iesaka dubultā dimanta, kā arī unikālas formas pīrsingus. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by STONE AND STRAND (@stoneandstrand) on

6. Plakanie pīrsingi

Arī plakanie pīrsingi kļūs populārāki. Šie pīrsingi atrodas iekšējo ausu augšdaļā - plakanajā daļā. Plakanie pīrsingi ir lieliski piemēroti ikvienam, jo ​​tā ir vieta, kas ļauj izvēlēties lielākus, drosmīgākus pīrsingus. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by STONE AND STRAND (@stoneandstrand) on

7. Dažādi izvietoti pīrsingi 

Pīrsingi ar dažādiem izvietojumiem, izmantojot dažādas rotaslietas, papildina cilvēka ausi. Tas vairāk attiecas uz personīgo ausu formu, nevis uz to, kas šobrīd ir modē. Šajā stilā var izpausties katra individuālā gaumes izjūta. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Maria Tash (@mariatash) on

Seko mums arī Instagram un uzzini visu pirmais!