Kravas auto un vieglā spēkrata frontālā sadursmē miris jaunietis

Avārija. Ilustratīvs attēls.

FOTO: Paula Čurkste/LETA

Pirmdien, 12. oktobrī, rīta agrumā Elejas novadā notikusi traģiska avārija - frontālā kravas mašīnas un vieglā auto sadursmē dzīvību zaudējis vīrietis, vēsta TV3 raidījums "Degpunktā".

Blakus šosejai Rīga-Jelgava-Lietuvas robeža dzīvojošā Vera pastāstīja, ka nelaimes gadījums noticis neilgi pirms sešiem rītā.

Kravas automašīnas "Volvo" šoferis bija sveiks un vesels. Viņš nekavējoties izsauca "ātro palīdzību". Savukārt "Volkswagen" atradās grāvī un bija apgāzies uz jumta, tā 21 gadu vecais šoferis joprojām atradās salonā.

Jaunietis bija iesprostots un cietis, taču mediķiem bija grūti tikt viņam klāt. Pēc brīža ieradās ugunsdzēsēji un ar hidrauliskajiem instrumentiem atbrīvoja šoferi no sadragātās automašīnas.

Diemžēl mediķi viņam palīdzēt nespēja un jaunietis notikuma vietā mira.

Jelgavas policijas iecirknī raidījumam pastāstīja, ka grūti izprast, kāpēc notikusi sadursme, jo ceļa posms ir viegli pārredzams. Iespējams, kāds no šoferiem aizmiga pie stūres, vai arī automašīnām priekšā izskrēja meža zvērs.

Kriminālprocesa ietvaros ir nozīmētas ekspertīzes un detaļas tiks noskaidrotas, sacīja likumsargi, tomēr būtu noderīgi iegūt papildu informāciju. Informāciju var sniegt, zvanot pa tālruņiem 63004202, 63004200 vai 110.

Video: "Degpunktā" sižets