P, 26.09.2022.

Liene Kiviča pirmo reizi atklāti pastāsta: Man meitas tika ar viltu aizvestas

Apollo.lv
Liene Kiviča pirmo reizi atklāti pastāsta: Man meitas tika ar viltu aizvestas
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 25
Foto: Ekrānuzņēmums no video

Skandalozais mūziķis Andris Kivičs un viņa sieva Liene viesojās Maijas Rozītes-Krištopanes "YouTube" raidījumā "Personība", kurā atklāja vairākus līdz šim nezināmus faktus par savām attiecībām.

Liene pirmo reizi atklāti pastāstīja savas puses situāciju ar vecākajām meitām, kas līdz šim nebija publiski zināma. Vecākajai Lienes meitai tūliņ būs 18 gadi, vidējai 13, bet jaunākajai - 9 gadi.

"Šī ir tā reize, kad varu izstāstīt. Protams, es ļoti, ļoti mīlu savas meitas, bet man viņas tika, es uzskatu, ar viltu aizvestas, ko cilvēki nezina. Cilvēki domā citādi, ka es viņas esmu kaut kur atstājusi. Viņas dzīvo pie sava tēta, viņām tur ir ļoti labi apstākļi, bet diemžēl viņu tētis meitas mēģina noskaņot pret mani. Mēs sazvanāmies, sarakstāmies, bet tiekamies mēs ne tik bieži, tieši šā iemesla dēļ, jo šie te cilvēki, īpaši tēvs, pa šiem daudzajiem gadiem, ko es esmu audzinājusi viena pati meitenes, visu laiku man grib atriebties. Un viņš to arī ir izpildījis šādā veidā.

Es vienmēr esmu bijusi ļoti laba mamma, bet tagad man diemžēl ir jācīnās ar instancēm, es mēģinu panākt, lai bērniem viss ir kārtībā, jo viņas tiek noskaņotas pret mammu," atklāja Liene.

Raidījumā Liene ar savu vīru atklāja, ka meiteņu acīs "mamma esot iemīlējusies, tādēļ viņas vairs Lienei nav vajadzīgas", tāpēc arī pieņēmušas lēmumu doties dzīvot pie tēta. 

Liene paziņoja, ka mēnesi, kad viņa jau bijusi kopā ar Kiviču, no bijušā vīra, meiteņu tēva Lienei esot nākušas ziņas par to, ka viņš vēlas, lai Liene pārraksta meitenes uz viņa vārda, lai vīrietis it kā iegūtu nodokļu atvieglojumus. 

"Es nevienai mammai un tētim nenovēlu justies tā kā es, kur viena puse noskaņo bērnus pret otru vecāku. Tas, manuprāt, ir ļoti, ļoti ļauni," norādīja Liene. 

Pāris saskaitījis, ka Liene 73 reizes rakstījusi meitām, ka viņa grib satikties, bet meitenes nemitīgi atbildējušas strupi un noraidoši. Pēdējo reizi Liene meitenes satikusi augustā pirms skolas. 

"Un tad es uzzināju, ka viņām ņem nost telefonu, ka viņas pašas neatbild, raksta ne tā, kā atbild meitenes," norādīja Liene. 

Mīļoto aizstāvēja arī Kivičs: "Liene visu laiku meklē kontaktu ar viņām, nemitīgi. Tur izlasa, divas dienas neatbild, atbild pēc divām dienām. Nav tā, ka normāli pastāsta kaut ko. Man no malas izskatās, ka tur ir baiļu aura kaut kāda. Ka apmēram: "Lienei ir jauna ģimene, viņa mīl Andri Kiviču, viņai ir jauna meitiņa, kā mēs varētu viņai neļaut būt laimīgai līdz galam?""

Abi vairākkārt pieminēja, ka bijušajam vīram esot "pamestā vīra sindroms". 

"Kad es trešo meitiņu videosarunā apsveicu dzimšanas dienā, es redzu, ka viņa skatās uz citu cilvēku, neskatās tikai kamerā, "vai drīkst atbildēt tā? Vai nedrīkst atbildēt tā?" Es esmu iesaistījusi instances, bāriņtiesu, sociālo dienestu arī, visticamāk, tas beigsies ar tiesu. Tur cilvēki negrib būt publiski, bet viņiem nāksies tādiem būt, jo viņi nemāk normāli komunicēt ar mani," norādīja Liene.

Atgādinām, ka Andris un Liene Kiviči apprecējās šā gada 3. janvārī. Dažas dienas vēlāk parādījās spekulācijas, ka Liene varētu būt stāvoklī, ko pēc divām nedēļām arī apstiprināja pats mūziķis.   

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu