P, 15.08.2022.

Pret Magoni vērsta sūdzība un uzrīdīts Pārtikas un veterinārais dienests

Apollo.lv
Pret Magoni vērsta sūdzība un uzrīdīts Pārtikas un veterinārais dienests
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 3

Jau šovakar “STV Pirmā!” realitātes šova “Slavenības. Bez filtra” fani atkal būs liecinieki spraigiem notikumiem Magones Šutovienes sētā – pie šovu zvaigznes negaidītā vizītē būs ieradušies “Pārtikas un veterinārā dienesta” pārstāvji, lai pēc kāda labvēļa iesnieguma pārbaudītu, kā saimniecībā tiek ievēroti dzīvnieku labturības noteikumi.

Lieki piebilst, ka Žanis par ekspertu viesošanos būs visai pārsteigts un pa visu varu centīsies uzzināt, kurš iesniedzis sūdzību un kas tajā rakstīts, taču iestādes pārstāves šādu informāciju atteiksies izpaust. Vēl vairāk – Žanis ir pārliecināts, ka tā kā PVD viņa sētā atsaukts nepamatoti, dienestam būtu viņam jāatvainojas un jāsoda persona, kura šo apsūdzību izvirzījusi.

Magone gan spriedīs, ka visticamāk tas atkal ir bijušās mājas saimnieces pirksts, ar kuru ģimenei jau ir izveidojusies visai skarbs konflikts: “Kas Magonei tagad ir lielākais negatīvais fans – nu, minam! Tur tai galā bija Ventis – nu štrunts ar Venti, tagad man ir cits uzradies, te vietējais – izbijusī nama saimniece, kas joprojām savā galvā uzskata, ka te viss pieder viņai,” sacīs šovu zvaigzne ne bez humora piebilstot: “Kas te vēl nāks – varbūt policija kādā uzdevumā, vai bāriņtiesa vai kaut kādu tiesību sargi – visi laipni lūgti. Durvis ir vaļā.”

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu