C 26.11.2020.

Šovs pārvēršas par traģēdiju - mātes un draudzenes acu priekšā miris 26 gadus vecs cīkstonis

Pagājušajā sestdienā traģiski noslēdzās kāds brīvās cīņas šovs Meksikā, kura ietvaros dzīvību zaudēja 26 gadus vecais Luiss Salazars, vēsta "The Sun".

Sestdien netālu no Mehiko pilsētas norisinājās brīvās cīņas jeb reslinga šovs, kas pamatā ir vairāk uzvedums nekā reāla cīņa. Tomēr Salazars, kurš cīnījās ar skatuves vārdu Gaisa eņģelis, šajā šovā gāja bojā.

Kādā no cīņas epizodēm Salazars saņēma divus sitienus pa krūtīm. Pēc tam viņa pretinieks ar skatuves vārdu Remido atkāpās, lai ar ieskrējienu izdarītu vēl vienu sitienu, tomēr Salazars ringa vidū saļima.

Remido un cīņas tiesnesis uzreiz saprata, ka cīkstonim nepieciešama medicīniska palīdzība, un devās pie viņa. Bet kāds cits cīkstonis, kurš atradās ārpus ringa, nodomāja, ka Salazars tēlo un metās virsū Remido, "aizstāvot" savu kolēģi. Šis cīkstonis gan arī pavisam ātri saprata, ka notiekošais nav daļa no iestudētā šova un cīņu neturpināja.

Salazars tika nogādāts tuvējā slimnīcā, bet ārstiem cīkstoņa dzīvību neizdevās glābt. Sākotnēji tika ziņots, ka cīkstonis miris no sirdslēkmes, bet jaunākā informācija liecina, ka nāvi izraisījis asinsvada plīsums atlēta smadzenēs. Notikušo klātienē vēroja arī cīkstoņa māte un draudzene.

Seko Apollo arī Instagram - viss aizraujošais, skaistais un svarīgais vienuviet!

Redaktors iesaka