Pk 27.11.2020.

Nācis gaismā ministra Pūces Covid-19 testa rezultāts

Juris Pūce.

FOTO: Paula Čurkste/LETA

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP) ir saņēmis Covid-19 testa rezultātus un tie ir negatīvi, sociālajā platformā "Twitter" paziņojis ministrs.

"Jāsaka, ka tas ir iepriecinoši. Atbilstoši likumam atradīšos karantīnā līdz nākamās nedēļas otrdienai," teikts ierakstā.

4

Jau ziņots, ka otrdien Pūce paziņoja, ka bijis saskarsmē ar Covid-19 inficētu personu, tādēļ esot nonācis karantīnā.

"Esmu saņēmis ziņu, ka esmu svētdien bijis saskarsmē ar Covid-19 pozitīvu personu. No šī mirkļa atrodos karantīnā, gaidu SPKC norādes par tālāko. Kad nosūtīs, došos uz testu. Savus pienākumus turpinu pildīt attālināti," iepriekš rakstīja Pūce.

Ministra padomniece komunikācijas jautājumos Agnese Vārpiņa aģentūrai LETA toreiz pavēstīja, ka sakarā ar šo situāciju ministrs nedevās iepriekš plānotajā komandējumā uz Luksemburgu, kur bija paredzēta Eiropas Savienības vides ministru sanāksme.

Kā aģentūrai LETA teica Pūce, Eiropas Savienības Vides ministru padomes sanāksmē ministriju pārstāvēs Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas Valsts sekretāra vietniece Alda Ozola, bet juridiski - Latvijas pastāvīgās pārstāves Eiropas Savienībā (ES) vietniece, vēstniece Alise Balode, kura pārstāv Latviju Pastāvīgo pārstāvju komitejā un kuras pārziņā ir lielākā daļa ES sektorpolitiku jautājumu, tostarp vides jautājumi.

Aktuālākās ziņas