Rīgā sarūk degvielas cenas

"Statoil" degvielas uzpildes stacija.

FOTO: Ieva Čīka/LETA

Pagājušajā darba nedēļā Rīgā samazinājās degvielas cenas, kamēr Tallinā palielinājās cena dīzeļdegvielai, bet Viļņā degvielas cenas saglabājās stabilas, liecina aģentūras LETA apkopotie dati.

Šīs darba nedēļas izskaņā dārgākais benzīns bija nopērkams Tallinā, sekoja Rīga, bet lētākā benzīna cena bija Viļņā. Augstākā cena dīzeļdegvielai bija Rīgā, bet zemākā tā bija Viļņā.

Rīgā "Circle K" degvielas uzpildes stacijās 95.markas benzīna cena saruka par 0,4% - līdz 1,134 eiro par litru, bet dīzeļdegvielas cena samazinājās par 0,5% un piektdien maksāja 0,999 eiro par litru.

Tikmēr Viļņā 95.markas benzīna un dīzeļdegvielas cenas nemainījās un litrs benzīna maksāja 1,066 eiro, bet litrs dīzeļdegvielas - 0,896 eiro.

Tallinā "Circle K" uzpildes stacijās 95.markas benzīna cena saglabājās stabila un darba nedēļas beigās maksāja 1,229 eiro par litru. Savukārt dīzeļdegvielas cena palielinājās par 2,1% - līdz 0,969 eiro par litru.

Autogāzes cena šonedēļ Rīgā nemainījās un piektdien maksāja 0,535 eiro par litru. Tallinā tā samazinājās par 0,8% - līdz 0,601 eiro par litru, vienlaikus Viļņā autogāzes cena palielinājās par 6% - līdz 0,533 eiro par litru.

Seko Apollo arī Instagram - viss aizraujošais, skaistais un svarīgais vienuviet!

Redaktors iesaka