Pk 27.11.2020.

Četras greizsirdīgākās Zodiaka zīmes

FOTO: Unsplash

Greizsirdība padara cilvēku nepamatoti satrauktu. Portāls "MSN" piedāvā iepazīties ar četrām Zodiaka zīmēm, kuru dzīvē greizsirdība ieņem pārāk lielu lomu. 

Auns

Dzīve Aunam ir sprints. Jebkura greizsirdība, kas Aunā uzliesmo, ir dzimusi no milzīgas nepacietības cīņā pret saviem sapņiem. Vadītspējīgs un konkurētspējīgs - šīs Zodiaka zīmes pārstāvis apskauž cilvēkus, kuri vēlas sasniegt mērķus. Auns vienmēr vēlas būt pirmais - vienalga, vai sperot kāju uz Marsa vai arī pievienojot banānu maizei čili piparus. 

Vēzis

Ūdens stihijas zīmes, kuras piepilda viņu dziļās personiskās attiecības, baidās no visa, kas apdraud šīs saites. Tātad, ja jūsu labākā draudzene vai draugs tagad visu brīvo laiku pavada kopā ar kādu, kuru satika keramikas nodarbībā, jūs, iespējams, esat greizsirdīgs par šo jaunizveidoto saikni. Zem to izturīgā ārējā apvalka Vēži ir neticami jutīgi un viegli apdraudami. Jūs alkstat drošības un stabilitātes, tāpēc vienmēr vēlaties atgriezties pie draugiem un ģimenes lokā.

Lauvas

Lauvas burtiski "uzplaukst", kad ir uzmanības centrā. Protams, viņi nav sajūsmā, ja kāds viņus nostumj no skatuves, lai uzņemtos vadību. Ja Lauvas spēj izpausties un justies novērtēti - vienalga, vai daloties ar savu jaunāko gleznu vai labi izpētītu politisko viedokli, viņi ir mazāk pakļauti greizsirdībai.

Skorpions

Viņi ir ieinteresēti atlobīt Visuma virspusējos slāņus, lai atklātu patiesību. Greizsirdība izriet no Skorpiona paranojas. Jūs esat viena no radošākajām Zodiaka zīmēm, taču, iespējams, izmantosiet šo redzējumu, lai izsapņotu scenārijus, kas patiesībā nenotiek (un pēc tam ļaujieties dusmām vairākus mēnešus).

Seko mums arī Instagram un uzzini visu pirmais!  

Redaktors iesaka