"Rīgas" hokejisti vēlreiz zaudē "Kriļja Sovetov"

Epizode no MHL spēles.

"Rīgas" komanda otrdien izbraukumā piedzīvoja zaudējumu arī atkārtotajā Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) spēlē pret "Kriļja Sovetov".

"Rīga" Maskavā piekāpās "Kriļja Sovetov" ar 1:2 (0:0, 0:1, 1:1).

Mājiniekus vadībā 23.minūtē vairākumā, kas "Rīgai" tika piešķirts par skaitliskā sastāva pārkāpšanu, izvirzīja Matvejs Petrovs.

Tāpat vairākumā atspēlējās rīdzinieki, kuriem 45.minūtē pēc Mika Tumanova piespēles izcēlās Antons Siņegubovs, vārtu priekšā neveiksmīgi nospēlējot arī mājinieku aizsargiem.

Vairākumā mājinieki bija tuvu vēl vienu vārtu gūšanai, taču pēc videoatkārtojuma noskatīšanās tie netika ieskaitīti.

Tomēr 47 sekundes pirms mača beigām Petrovs ar metienu no vārtu priekšas nokārtoja "dubli" un uzvaru "Kriļja Sovetov" komandai.

Piecas sekundes pirms mača beigām bija iespēja izglābties arī rīdziniekiem, taču tā netika izmantota.

Bruno Brūveris "Rīgas" vārtos atvairīja 29 pretinieku metienus.

Nākamās spēles "Rīgai" izbraukumā Habarovskā, kur tā piektdien un sestdien tiksies ar "Amurskije Tigri".

"Rīga" ar 22 punktiem 22 spēlēs Rietumu konferencē ieņem sesto vietu, taču ir aizvadījusi vairāk spēļu nekā visas pārējās konferences komandas.

Aizvadītās sezonas MHL komandas "Rīga" galvenais treneris Raimonds Vilkoits un viņa asistents Aleksandrs Ņiživijs pievienojušies Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienības Rīgas "Dinamo" treneru štābam, kamēr viņu pienākumus pārņēmuši Valērijs Kuļibaba un Sergejs Durdins.

Rīgas komanda pagājušajā sezonā regulārajā čempionātā ieņēma septīto vietu Rietumu konferencē, bet izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā ar 0-3 piekāpās Jaroslavļas "Loko".

Seko Apollo arī Instagram - viss aizraujošais, skaistais un svarīgais vienuviet!