"Bayern" futbolisti turpina krāt uzvaras UEFA Čempionu līgā

Minhenes "Bayern" futbolisti priecājas par uzvaru.
Minhenes "Bayern" futbolisti priecājas par uzvaru. Foto: EPA/Scanpix

Pašreizējā UEFA Čempionu līgas titula īpašniece Minhenes "Bayern" otrdien Maskavā uzvarēja arī otrajā A grupas spēlē, bet Doņeckas "Šahtar" mājās noturēja bezvārtu neizšķirtu pret Milānas "Inter".

A grupas mačā Maskavā pašreizējā čempione Minhenes "Bayern" pārspēja Maskavas "Lokomotiv" ar 2:1 (1:0), svinot otro panākumu divās spēlēs.

Vārtus Bavārijas lielkluba labā 13.minūtē pēc Benžamēna Pavāra piespēles no labās puses ar galvu guva Leons Gorecka, bet uzvaras "gols" 79.minūtē pēc Havi Fernandesa piespēles Džošuā Kimmiha kontā.

Mājinieki vienīgos vārtus pretuzbrukumā guva 70.minūtē, kad pēc Ze Luisa piespēles bumbu vārtos iedzina Antons Mirančuks, kurš vienu sezonu aizvadījis Tallinas "Levadia" rindās.

Pirmajā B grupas spēlē Doņeckas "Šahtar" noturēja neizšķirtu Kijevā mačā ar Milānas "Inter" - 0:0.

UEFA Čempionu līgas šīs sezonas uzvarētājs tiks noskaidrots 29.maijā Stambulā, kas pagājušajā sezonā Covid-19 dēļ nevarēja uzņemt finālistes.

Pagājušajā sezonā Minhenes "Bayern" finālā ar 1:0 uzvarēja Parīzes "Saint-Germain".

Seko Apollo arī Instagram - viss aizraujošais, skaistais un svarīgais vienuviet!