Sv 29.11.2020.

Slepkavnieks, "Jūrmalgeitā" ierautais un varmāka. Kas ir Eiropā meklētākie noziedznieki no Latvijas?

FOTO: Valsts policija/LETA/"Apollo" kolāža

Šī gada Noziedznieku aktīvās meklēšanas komandu Eiropas tīkla (ENFAST) ikgadējā Eiropas meklētāko noziedznieku kampaņā, kas tapusi sadarbībā ar Eiropas Policijas biroju "Europol", tiek meklēti arī trīs vīrieši no Latvijas. Portāls "Apollo" apkopojis informāciju par Latvijas meklētāko noziedznieku nelikumībām.

Alvis Beketovs ir dzimumnoziedznieks, kurš seksuāli izmantojis nepilngadīgu personu, Gatis Zvingulis tiek meklēts par slepkavību, un Leonīds Lasmanis tiek meklēts par korupciju "Jūrmalgeitā".

Valsts policija aicina, ja atpazīsti kādu no šiem noziedzniekiem, esi viņu redzējis, zini viņa pašreizējo atrašanās vietu vai tavā rīcībā ir cita noderīga informācija, tu vari padarīt Eiropu drošāku.

"Europol" mājaslapā var anonīmi sniegt jebkādu informāciju par meklētajiem noziedzniekiem un tā tiks nodota attiecīgās valsts izmeklētājiem.

Jau iepriekš iedzīvotāju sniegtā informācija ir devusi rezultātus: kopš projekta sākuma 2016. gadā, tika aizturēts 91 noziedznieks, par kuriem informācija bija publicēta "Europol" mājaslapā. Vismaz 33 gadījumos noziedznieki tikuši notverti tieši pateicoties no sabiedrības saņemtajai informācijai.

Aktuālākās ziņas