Džastins Bībers cīnījies ar depresiju un pašnāvnieciskām domām

Kanādiešu dziedātājs Džastins Bībers savā jaunajā platformas "YouTube" dokumentālajā filmā atklāti runāja par cīņu ar garīgo veselību. 

Dziedātājs filmā "Justin Bieber: Next Chapter." ("Džastins Bībers: nākamā nodaļa") atklāja, ka viņš cīnījies ar depresiju un domām par pašnāvību, jo ​​jau no mazotnes bijis visas pasaules cilvēku uzmanības centrā.

"Bija gadījumi, kad es patiešām vēlējos izdarīt pašnāvību. Es domāju, vai šīs sāpes kādreiz izzudīs?" dalījās mākslinieks.

Dokumentālajā filmā Bībers atzina, ka nebija gatavs savai milzīgajai slavai, kas radās jau 16 gadu vecumā, kad viņš izlaida savu debijas hitu "Baby".

"Man vienkārši nebija ne mazākās nojausmas, kas notiks. Man nebija ne jausmas, ka es tikšu ierauts tādā viesulī,

Bija tik daudz cilvēku, kuri bija tik ļauni un teica: "Tu esi šausmīgs. Tu izskaties kā meitene". Es izlikos, it kā tas mani neapgrūtinātu, bet tas mani satrauca, un pēc tam tas ietekmēja to, kā es rīkojos un kā es izturējos pret cilvēkiem. Tas ir kā nebeidzams cikls, jo reiz ievainoti cilvēki sāpina citus," atklāja mūziķis. 

Bībers, kurš 2018. gadā apprecējās ar modeli Heiliju Boldvinu, sacīja, ka šobrīd atrodas savas dzīves labākajā posmā, piekopjot ticību dievam, un tas palīdzot tikt galā ar viņa iekšējiem dēmoniem.

"Esmu piepildīts, es jūtos visstabilāk, es jūtos visdrošāk,  es jūtos mierīgs. Pirmo reizi mūžā es nejūtos pārguris no centības. Es jūtu, ka zinu, kāpēc dievs mani ir šeit novietojis. Es esmu tur, kur man vajadzētu būt," sacīja Bībers. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

Redaktors iesaka