Ar skandālu izšķīrusies kantridziedātāja Linita Mediņa. Iesaistīta pat policija (6)

Apollo.lv

Kantridziedātāja Linita Mediņa, kura vēl septembrī bija gatava pavadīt visu atlikušo mūžu ar ogrēnieti Guntaru Avdejevu, nu vērsusies pret vīrieti policijā.

Pirmo reizi par plaisu abu attiecībās tapa zināms STV Pirmā! raidījumā "Sapņu ķērājas", kurā Mediņa pauda nepārliecību, vai abu attiecībām lemts "ilgi un laimīgi".

Nu Mediņa izdevumam "Privātā Dzīve" apstiprina, ka jau trīs nedēļas abi ir šķirti un to, ka šķiršanās iniciatore bijusi viņa. Taču bijušā drauga rīcība pēc attiecību izjukšanas Linitu biedē: "Viņš man rakstīja pa 50 ziņām dienā, līdz viņu nobloķēju. Pēc tam sāka rakstīt maniem radiniekiem, draugiem un nedraugiem.

Viņš siro ap manu māju, fotografē, filmē logus – viņš mani vienkārši vajā. Tas nav normāli, tāpēc vērsos policijā un uzrakstīju iesniegumu par vajāšanu."

"Privātā Dzīve" sazinājās ar Mediņas bijušo draugu, kurš apstiprina, ka bijis pie Linitas Jelgavā, taču darījis to ar mērķi, lai atdotu viņas mantas un paņemtu savējās.

"Jau no pirmās mūsu attiecību dienas Linita man un visai Latvijai ir melojusi. Pirmkārt, jau par to, ka viņa ir šķīrusies. Patiesībā viņa joprojām ir oficiāli precējusies. Otrkārt, tajā brīdī, kad notika raidījuma ieraksts, mūsu attiecībām jau bija pēdējie metri, tāpēc nesaprotu, kāpēc viņa visiem klāstīja, ka ir gatava pie mūsu attiecībām strādāt," sarūgtinājumu pauž Linitas bijušais draugs, kurš gan uzsver, ka ļaunu prātu netur, vien vēlas, ka netiek publiski ķengāts. 

Vairāk lasiet šīs nedēļas izdevumā "Privātā Dzīve"!

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu