O 20.04.2021.

Perspektīvais vārtsargs Šilovs izīrēts "Mogo"/LSPA komandai

Artūrs Šilovs

FOTO: Guntis Lazdāns

"Optibet" hokeja līgas (OHL) komandas Hokeja skola "Rīga" vārtsargs Artūrs Šilovs uz īres līguma pamata turpmāk pārstāvēs "Mogo"/LSPA komandu, ziņo "Rīga".

Oktobra sākumā Hokeja skola "Rīga" vienojās ar Nacionālās hokeja līgas (NHL) klubu Vankūveras "Canucks" par vārtsarga Artūra Šilova īri.

Ņemot vērā, ka līdz 6.decembrim valstī noteikta ārkārtējā situācija, OHL čempionātā piedalīties nedrīkst "Rīga" komanda, kuras kodolu veidu nepilngadīgi hokejisti.

Šī iemesla dēļ "Rīga" vienojusies ar "Mogo"/LSPA par vārtsarga īri. Šāds lēmums pieņemts, lai sekmētu 19 gadus vecā Šilova attīstību un papildinātu vārtsarga spēļu praksi.

Šilovs pagājušajā nedēļā "Deutschland Cup" bija Latvijas izlases pirmais numurs un divās spēlēs vidēji ielaida 1,93, tiekot galā ar 93,2% metienu.

OHL čempionātā viņš šosezon aizvadījis tikai divas spēles, kurās vidēji ielaidis 4,34 ripas un atvairījis 92,31% metienu.

Šilovs pārstāvējis Latvijas U-18 izlasi pēdējos divos pasaules čempionātos jauniešiem. Pērn augstākajā divīzijā viņš piecās cīņās vidēji atvairīja 91,8% metienu.

Pērn Šilovu ar kopējo 156.numuru NHL draftā izraudzījās "Canucks".

"Mogo"/LSPA ar 13 punktiem 11 spēlēs ir trešā OHL čempionātā, bet "Rīga" deviņos mačos iekrājusi sešus punktus un ierindojas pirmspēdējā, sestajā, pozīcijā.