O 20.04.2021.

14 gadu vecumā miris populāra ASV kulinārijas šova dalībnieks

FOTO: Ekrānuzņēmums no video

14 gadus vecais Bens Vatkinss bija viens no slavenā amerikāņu kulinārijas šova "MasterChef Junior" (Labākais no labākajiem: Virtuvē bērni) dalībniekiem. Jaunietis devās mūžībā, zaudējis cīņā ar vēzi, oficiālā ziņojumā pavēstīja Bena tuvinieki.

Jaunieša tante un tēvocis publicēja oficiālu ziņojumu, kurā apstiprināja skumjo vēsti. Bena tuvinieki rakstīja:

"Mēs apbrīnojām Bena spēku, drosmi un mīlestību pret dzīvi. Viņš nekad nesūdzējās. Bens bija un vienmēr būs visspēcīgākais cilvēks, ko pazīstam."

Puisis savas īsās dzīves laikā bija piedzīvojis smagus zaudējumus. 2017. gadā tika nogalināti jaunieša vecāki. Ar to ciešanas nebeidzās - pēc vecāku nāves Benam tika atklāts ļoti rets mīksto audu audzējs, kas skāris vien sešus citus cilvēkus pasaulē. Puisis ar vēzi cīnījās pusotru gadu, taču slimību neuzveica.

"Kad Bens dalījās ar savu reto diagnozi, viņu iepriecināja mīlestība, ko viņš saņēma no cilvēkiem visā pasaulē, it īpaši tepat – dzimtajā pilsētā Gerijā, Indiānā. Mēs nezinām, kā pateikties visiem, kuri lūdzās par mūsu ģimeni un palīdzēja mums.

Bens savu 14 gadu laikā uz Zemes cieta vairāk, nekā vajag, taču mūs mierina doma, ka viņa ciešanas beidzot ir galā. Bens zināja, ka daudzi viņu mīl," teikts ziņojumā.

Pēc Bena vecāku nāves ziedojumu platformā "GoFundMe" cilvēkiem bija iespēja sniegt finansiālu atbalstu puiša ģimenei. Daudzi ziedotāji minēja, ka viens no ziedošanas iemesliem ir puiša labsirdīgā dvēsele. Kopā tika saziedoti 200 000 ASV dolāru.

Viens no labdariem rakstīja: "Bens bija lielisks paraugs dažādu vecumu pavāriem. "MasterChef" ģimenei viņa ļoti pietrūks."

"Man lūst sirds, domājot par šā jaukā puiša ģimeni. Es sekoju viņam līdzi kulinārijas šovā, viņš bija viens no maniem mīļākajiem dalībniekiem. Izsaku līdzjūtību par jūsu zaudējumu. Lai Dievs tevi svētī, Ben. Tagad tu vari būt mierā ar savu mammu. Lūdzos par visiem, kuri viņu mīlēja," rakstīja kāds cits ziedotājs.