C 4.03.2021.

Ņem vērā! Nodokļu starpību iedzīvotāji varēs nomaksāt līdz 1. decembrim

FOTO: Shutterstock

Iesniedzot gada ienākumu deklarāciju par 2018. un/vai 2019.gadu, daļai iedzīvotāju izveidojās nodokļu starpība, kas jāpiemaksā valsts budžetā, un šo nodokļu starpību iespējams nomaksāt līdz 1.decembrim, aģentūru LETA informēja Valsts ieņēmumu dienestā (VID).

Tuvojoties nomaksas termiņam, VID ir izsūtījis atgādinājumu Elektroniskās deklarēšanas sistēmā (EDS) 42 461 iedzīvotājam ar aicinājumu nodokli samaksāt līdz šī gada 1.decembrim, lai tas nekļūtu par nodokļa parādu un tam netiktu rēķināta nokavējuma nauda. 

Kopējā nenomaksātā nodokļu summa ir 3 095 677 eiro.

Atgādinājuma vēstulēs norādīta arī informācija par iespēju sadalīt maksājumu termiņā līdz vienam gadam. Maksājamā nodokļa apmēru var noskaidrot EDS vai arī kādā no VID Klientu apkalpošanas centriem, iepriekš pierakstoties pa tālruni 67120005.

Jautājumu un neskaidrību gadījumā iedzīvotāji var zvanīt uz VID konsultatīvo tālruni 67120000, iepriekš piesakoties, konsultēties VID klientu apkalpošanas centrā vai arī uzdot savu jautājumu rakstiski VID Elektroniskās deklarēšanas sistēmas sadaļā "Sarakste ar VID".

Aktuālākās ziņas