Ņem vērā! Deglava pārvada balstu remonta laikā uz mēnesi ierobežos satiksmi

LETA
Slēgta transporta satiksme pār Augusta Deglava ielas pārvadu
Slēgta transporta satiksme pār Augusta Deglava ielas pārvadu Foto: Kaspars Nordens / LETA

No šodienas līdz 25. decembrim tiks veikts divu Deglava pārvada balstu remonts, un darbu veikšanas laikā Braslas un Vestienas ielās ir paredzētas satiksmes organizācijas izmaiņas, aģentūru LETA informēja Rīgas domes Satiksmes departamenta sabiedrisko attiecību vadītājs Austris Keišs.

Līdz 4. decembrim abās sestā un septītā balsta pusēs tiks uzstādītas darbiem nepieciešamās pagaidu konstrukcijas. Kustība Braslas un Vestienas ielās tiks organizēta pa vienu joslu, regulējot to ar luksoforu.

No 5. decembra līdz 18. decembrim tiks veikts tilta konstrukciju remonts, kura laikā divu joslu kustība tiks atjaunota, bet autovadītājiem jārēķinās, ka būs joslu sašaurinājums. Darbu laikā tiks veikta pārvada balstu bojātā betona demontāža, laidumu remonts un balsta konstrukciju apbetonēšana.

Savukārt no 18. decembra līdz 25. decembrim tiks demontētas pagaidu konstrukcijas. Šajā laikā otro reizi tiks uzstādīts luksofors un transportlīdzekļu kustība notiks pa vienu joslu.

Deglava pārvada remontdarbus pilnībā plānots pabeigt 2021. gada vasarā.

Satiksmes departaments aicina transportlīdzekļu vadītājus sekot līdzi satiksmes organizācijas izmaiņām.

Deglava tilta rekonstrukcijas izmaksas pieaugušas no sākotnēji plānotajiem 5,2 miljoniem līdz aptuveni 14 miljoniem eiro.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu