Daugaviņam vārti "Vitjaz" zaudējumā KHL spēlē

Kaspars Daugaviņš
Kaspars Daugaviņš Foto: Edijs Pālens/LETA

Latvijas uzbrucējs Kaspars Daugaviņš ceturtdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē izcēlās ar gūtiem vārtiem, viņa pārstāvētajai komandai Maskavas apgabala "Vitjaz" viesos piedzīvojot zaudējumu pagarinājumā.

"Vitjaz" viesos ar 3:4 (0:1, 1:1, 2:1, 0:1) zaudēja Minskas "Dinamo".

Latvijas izlases uzbrucējs Daugaviņš 26.minūtē vairākumā panāca 1:1. Viņš laukumā pavadīja 22 minūtes un 29 sekundes, pa pretinieku vārtiem izdarīja trīs metienus, uzvarēja piecos no desmit iemetieniem un vienreiz pielietoja spēka paņēmienu.

12.minūtē Raiens Spūners izvirzīja mājiniekus vadībā, bet 15.minūtē videoatkārtojums liecināja, ka mājinieku vārtos pabijusī ripa, ko vairākumā iemeta Džastins Denforts, tur pabijusi pēc aizmugures stāvokļa, vārtu guvumu neieskaitot.

39.minūtē mājinieki izvirzījās vadībā, bet "Vitjaz" vadību izcīnīja mača 42. un 47.minūtē, kad precīzi bija attiecīgi Artjoma Borodkina un Matiasa Tedenbī metieni.

Spūners 57.minūtē tomēr panāca neizšķirtu - 3:3.

Uzvarētājs tika noskaidrots pagarinājumā, kura trešajā minūtē vārtus guva mājinieks Romans Gorbunovs.

Daugaviņš vārtus nebija guvis kopš 3. oktobra jeb 15 spēlēs pēc kārtas.

Tiesa, Daugaviņš iepriekšējos sešos mačos atzīmējās ar piecām rezultatīvām piespēlēm.

32 gadus vecais Daugaviņš šosezon 27 spēlēs sakrājis 23 rezultativitātes punktus (7 vārti + 16 piespēles).

Citā mačā Helsinku "Jokerit" ar Jāni Kalniņu rezervē viesos ar 2:3 (1:0, 0:2, 1:1) piekāpās Ņižņijnovgorodas "Torpedo".

Mihails Varnakovs uzvaras vārtus, kas viņam bija otrie spēlē, iemeta 58.minūtē.

Viesu vārtos Anderss Lindbeks atvairīja 20 mājinieku metienus.

Vēl vienā spēlē kārtējo uzvaru svinēja Boba Hārtlija vadītais Omskas "Avangard", kas savā laukumā Balašihā ar 4:2 (2:1, 1:0, 1:1) pieveica Habarovskas "Amur".

Uzvarā Korbens Naits ieguldīja trīs (2+1) rezultativitātes punktus.

"Jokerit" Rietumu zonā ar 29 punktiem 23 mačos ieņem astoto vietu, bet "Vitjaz" 29 spēlēs tikusi pie 28 punktiem, kas ļauj aizņemt devīto pozīciju. "Avangard" Austrumu zonā ar 42 punktiem 29 cīņās ir otrajā vietā.

Šosezon KHL čempionātā piedalās 23 komandas - 11 Rietumu un 12 Austrumu konferencēs. Regulārajā čempionātā katra komanda aizvadīs pa 60 spēlēm, pēc kurām pa astoņiem labākajiem klubiem iekļūs Gagarina kausa izcīņā.