Olaines pusē automašīna nāvējoši tumsā notriekusi pensionāri

Apollo.lv
Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments 3
Ilustratīvs attēls.
Ilustratīvs attēls. Foto: Edijs Pālens/LETA

Gājēju pāreju trūkums netālu no Pēternieku ciema jau kādu laiku nomāc vietējos iedzīvotājus. Viņi saka, ka šķērsot četru joslu šoseju ir neprāts, taču dažreiz citu variantu nemaz neesot. Trešdien kāda gājēja šo risku uzņēmās, lai tiktu otrpus ceļam, bet tika notriekta un notikuma vietā zaudēja dzīvību, vēsta raidījums "Degpunktā".

Pavisam netālu no autobusu pieturas "Blukas" Olaines apkaimē starp ceļu atdalošām barjerām ir pārrāvums jeb posms, kur gājējam nav jārāpjas pāri norobežojumam. Proti, ja cilvēks izvēlas šķērsot šoseju, šī ir vieta, kur to fiziski iespējams izdarīt. Vietējie uzskata, ka tā gan rīkoties nevajadzētu.

Par spīti bīstamībai, daži vietējie tomēr izvēlas riskēt. Arī trešdien kāda 80 gadus veca kundze devās pāri šosejai tumsā. Diemžēl viņu neredzēja automašīnas "Volvo" vadītājs un notika sadursme.

Elmārs pa gabalu redzēja bākugunis un saprata, kas noticis.

Sieviete gāja bojā notikuma vietā. Sadauzītā spēkrata šoferim veica alkohola koncentrācijas testu izelpā – rezultāti reibumu neuzrādīja. Sākotnējā informācija neliecina, ka šoferis būtu pārkāpis kādu no noteikumiem.

Likumsargi atgādina cilvēkiem uz ceļa rīkoties atbildīgi un lieki neizaicināt likteni.

Video: "Degpunktā" sižets

Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments 3

Tēmas

TVNET KALVE
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu