VIDEO ⟩ "Jau astoņi mēneši šitā sviesta." Internetu pāršalc video, kur sabiedrībā populāri cilvēki dalās pieredzē ar Covid-19 (14)

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: Ekrānuzņēmums/TVNET kolāža

Pašmāju interneta burbulī strauju popularitāti gūst video, kur vairāki sabiedrībā zināmi cilvēki ir apvienojušies, lai izstāstītu par savu pieredzi ar jauno koronavīrusu un aicinātu līdzcilvēkus ievērot ierobežojumus.

Runātāju starpā ir radio balss Kaspars Breidaks, mediķis Roberts Fūrmanis, dziedātājs Arnis Račinskis, mūziķis un reperis Ansis Kolmanis, kā arī dziedātāji Jānis Šipkēvics un Ralfs Eilands.

Personības video stāsta par savām raizēm ar vīrusu un līdzcilvēku inficēšanos. Piemēram mūziķis Ralfs Eilands min, ka viņam kāda 19 gadus veca paziņa, cīnījusies ar vīrusu mēnesi un šis laikposms esot bijis smagākais viņas dzīvē. Ar šo stāstu viņš dalās, uzsverot inficēšanās komplikāciju nopietnību, ka tas neskar tikai gados vecus cilvēkus.

Tāpat reklāmas "Mājas, ziepas, divi metri" balss Arnis Račinskis video uzsver savu piemēru, ka viņš par valstī noteiktajiem ierobežojumiem bija ļoti labi informēts un ievēroja tos, bet diemžēl tos neattiecināja uz saviem draugiem. Jau ziņots, ka Račinskis šonedēļ inficējies ar Covid-19.

Komentāri (14)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu