FOTO ⟩ Rīgā tiek iedegtas pilsētas galvenās Ziemassvētku egles

LETA
Rīgā tiek iedegtas pilsētas galvenās Ziemassvētku egles
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Svētdienas pievakarē līdz ar pirmo adventi Rīgā iedegtas pilsētas galvenās Ziemassvētku egles Rātslaukumā un Doma laukumā, aģentūru LETA informēja Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļā.

Rātslaukumā egli iededza Rīgas domes priekšsēdētājs Mārtiņš Staķis (APP), atzīstot, ka šogad tas notiek klusāk, taču gaišums pilsētā un Ziemassvētku noskaņa būs ne mazāka kā citus gadus.

No šodienas Rīga pakāpeniski uzmirdzēs - izgaismoti būs arī apkaimju parki, tā sagādājot papildu svētku sajūtu pilsētniekiem un viesiem. Līdz ar svētku egļu iedegšanu pilsētā pakāpeniski tiek iedegts arī ielu dekoratīvais apgaismojums.

Šogad Rātslaukumā ir skatāma egle "Meža pasaka", kuru veidojis SIA "United workshops" un mākslinieks Jānis Ezers. Savukārt Doma laukumā priecē egle "Kraukšķītis", kuras noformējumu radījis SIA "First service" un mākslinieks Kristaps Štobis. Vēl viena viņa veidotā egle "Konfektes" pēc 2.decembra rotāsies 11.novembra krastmalā.

Gaidot Ziemassvētkus, jauku noskaņu pilsētā raisīs svētku egles, kas tiek izvietotas parkos un laukumos, kā arī 11.novembra krastmalā. Iedzīvotājus un pilsētas viesus priecēs spuldzīšu virtenes pilsētas ielās. Svētku plakātus, kas būs skatāmi pilsētvidē, veidojusi māksliniece Lote Vilma Vītiņa, akcentējot tajos ideju par mājīgiem, drošiem, siltiem, svētīgiem, sirsnīgiem, līksmiem un īpašiem svētkiem.

Tēmas
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu