T 27.01.2021.

Šova "Balss maskā" finālā atmaskoti visi dalībnieki

Svētdien, 29. novembrī, TV3 šova "Balss maskā" finālā tika atmaskoti pēdējie divi dalībnieki - Nelabais un Lelle.

Šova noslēdzošajā katrs izpildīja divas dziesmas – vienu, kas jau izskanējusi šova garumā, savukārt otra – mīļākā žanra dziesma vai tāda dziesma, kas paša sirdij ļoti tuva.

Par finālistu sniegumu balsoja televīzijas skatītāji otrpus ekrānam, bet žūrija turpināja atklāt arvien jaunus minējumus, neietekmējot fināla rezultātu. 

Pēc skatītāju balsojuma uzvaru šova pirmajā sezonā ieguva pats Nelabais, kuram šova divpadsmit nedēļu garumā izdevās iemantot plašu fanu loku viņa izaicinošā un pat nekaunīgā tēla dēļ. Atmaskojot Nelabo, izrādījās, ka zem viņa maskas slēpjas “Singapūras satīns” dalībnieks Kristaps Strūbergs jeb SU$HI TAKEØUT. Kristaps ir arī detektīva Krivenchy draugs un grupas biedrs, kuram šova laikā bija izdevies “apvest” savu kolēģi ap stūri.

Nelabā atmaskošana

Krivenchy pēc atmaskošanas skaidroja: “Man tā balss bija pazīstama, bet es to izmetu no prāta. Es Kristapam paralēli rakstīju Satīna čatā un viņš man atbildēja! Vai viņš man atbildēja no beksteidža? Nevar būt, man nesagāja nekas pēc laikiem. Es esmu mēms!”

Detektīve Baiba Sipeniece-Gavare steidzās izteikt viedokli par Krivenchy neveiksmi: “Kā tu vari neatpazīt savu grupas biedru? Tu – āzi! Jūs kādreiz tajā grupā skaidrā esat? Piedod, bet vārds “lūzeris” šeit būs tieši vietā”.

Baibai pievienojās arī Samanta Tīna, veltot Krivenchy pārmetumus: “Tu esi ļoti slikts draugs, tiešām!” Tomēr par Nelabo detektīve izteicās pozitīvi: “Man jau īsti nav daudz, ko stāstīt. Man vienmēr ir palikuši sliktie puiši – tu mūs kārtīgi izvazāji aiz deguna! Bet, Nelabais, būsim atklāti un reāli, telefonu tu vari man iedot, bet es nezinu, vai tev zvanīšu. Tev ir sieva un divi bērni, es negribu būt šajā visā, es labāk izeju ar tīriem papīriem, bet tu biji lielisks!”

Savukārt kā otro atmaskoja talantīgo Lelli jeb dziedātāju Aminatu, kura šovā sevi pierādījusi kā iespaidīgas balss un plašā vokālā diapazona īpašnieci – viņa šovā ir izpildījusi gan operdziesmas, gan popmūzikas hitus un pat metālmūziku. Pēc atmaskošanas detektīvu komanda bija patiesi saviļņota un pārsteigta, jo Aminata visa šova garumā ir demonstrējusi izcilu vokālo sniegumu un katru reizi spējusi pārsteigt detektīvus.

Lelles atmaskošana

“Aminata, tu esi tāds malacis! Nevienā brīdi nevarēja pateikt, ka tā esi tu!” saviļnoti pauda Samanta Tīna. Samanta vaicāja, vai talantīgā dziedātāja ir apguvusi arī akadēmisko mūziku, taču Aminata to noliedza, sakot, ka tā viņa mēdz “dziedāt dušā”.

Lelles spožo veikumu komentēja arī Jānis Šipkēvics: “Tu esi uzcēlusi šim šovam ļoti augstu latiņu, šeit ir tava talanta dažādu formātu cienītāji! Tu parādīji sevi no vislabākās puses!”

Vaicājot, kā Aminatai patika dalība šovā, dziedātāja atzina: “Tas bija ļoti aizraujoši, man pašai parādījās azarts, man gribējās katru nedēļu izdomāt kaut ko tādu, lai mani neuzmin! Liels paldies jāsaka vokālajai pedagoģei Karīnai Tropai, kura man palīdzēja ar dziesmu izvēli un idejām, bez viņas es nebūtu tikusi tik tālu un nebūtu spējusi parādīt tik dažādu sevi!”

Redaktors iesaka