VIDEO ⟩ Tīna, Kašers, Kuģis un Sauliete izraisa avāriju, apskādējot kādas Limbažu iedzīvotājas auto

FOTO: Ekrānuzņēmums no video

Sestdienas vakarā kanāla 360TV šova “Četri uz koferiem” fani varēs līksmot – nu jau atkal jaunā sastāvā – četras slavenības krāmēs ceļasomas un turpinās iepazīt Latviju.

Šajā šova speciālizlaiduma tūrē pulcināti atmiņā paliekoši visu “Četri uz koferiem” sezonu dalībnieki – Latvijā zināmākais krišnaīts Uģis Kuģis, dziedātāja Samanta Tīna, multimākslinieks Kašers un influencere Katrīne Sauliete.

Turklāt ceļā viņi dosies neparastā un neierastā veidā – mājā uz riteņiem jeb kemperī, skatītājiem solot patiesi sirsnīgus un humora pilnus piedzīvojumus.

Un dēkas sāksies jau pirmajā ceļojuma dienā, kurā ceļabiedrus izklaidēt un izrādīt savus dzimtos Limbažus uzņemsies Uģis Kuģis. Tomēr, ieraugot kemperi, ar ko slavenībām būs jādodas ceļā, neviens no dalībniekiem nebūs gatavs sēsties pie izmēros iespaidīgā braucamā stūres. Izrādās, Uģim nav autovadītāja apliecības, bet Kašers un Samanta droši jūtas tikai pie mašīnas stūres ar automātisko ātrumkārbu. Par laimi izaicinājumam piekritīs Katrīne Sauliete, taču, ak vai – šis lēmums beigsies ar avāriju. Iebraucot Limbažos un cenšoties “noparkot” kemperi, Katrīne apskādēs kādas vietējās iedzīvotājas auto.

Kašers un Uģis Kuģis uzreiz dosies apskatīt negadījuma vietu un novērtēt bojājumus, kamēr Katrīne un Samanta uz stresa pilno situāciju reaģēs pavisam sievišķīgi.

Kā notika šis negadījums, uzzini video, bet to, kā slavenības atrisināja nepatīkamo starpgadījumu ar sabojātā spēkrata īpašnieci, uzzini sestdienas vakarā kanāla 360TV un Youtube kanāla “Brīvdienas TV”