Kariņš ļoti labi tiek galā ar Covid-19 krīzes pārvaldību, uzskata Mūrniece

Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece.

FOTO: Ieva Ābele, Saeima

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV) ļoti labi tiek galā ar Covid-19 krīzes pārvaldību, šādu viedokli aģentūrai LETA pauda Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece (NA), paužot atbalstu premjera darbībai šajā jomā.

Saeimas priekšsēdētāja norādīja, kas pašlaik ir ļoti smags laiks, kas arī valdībai prasa koncentrēšanos un premjera uzstādījumi un arī personība ir mobilizējoša un noteicoša, "lai mēs kā sabiedrība kopā varētu pārvarēt" Covid-19 slimības izraisīto krīzi.

Mūrniece uzsvēra, ka parlaments likumā valdībai ir uzticējis noteicošo lomu krīzes pārvarēšanā un šajā situācijā svarīga ir vienprātība ministru starpā.

Politiķe arī skaidroja, ka no Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas darba atkarīgs, kad Saeima lems par valdības lēmuma par grozījumu ārkārtējās situācijas regulējumā pārapstiprināšanu. Saeimas priekšsēdētāja akcentēja, ka valdības lēmums jau ir spēkā.

Aizsardzības komisijas priekšsēdētājs Juris Rancāns (JKP) aģentūrai LETA pavēstīja, ka šo jautājumu komisijā plānots apspriest nākamnedēļ. Pēc tam par Aizsardzības komisijas lēmumprojektu būs jālemj Saeimā.

Pēc Mūrnieces vārdiem, par valdības lēmumu, ka no 1. līdz 4.klases audzēkņiem skolās būtu jālieto maskas, vēl esot gaidāma spriešana kopā ar ekspertiem un par to nākamnedēļ varētu būt saruna koalīcijā, lai atrastu vienprātību.

Kā ziņots, Mūrniece šorīt intervijā LTV pauda, ka valdībai, iespējams, būs jāpārskata savs lēmums, ka sākumskolēniem skolā stundu laikā, gan ārpus skolas būs jānēsā maskas.

Jau ziņots, ka par aicinājumu atcelt prasību sākumskolēniem skolās lietot sejas maskas iniciatīvu portālā "Manabalss.lv" savākti jau vairāk nekā 20 000 parakstu.

Aktuālākās ziņas