Daugaviņam un "Vitjaz" zaudējums Habarovskā

Kaspars Daugaviņš
Kaspars Daugaviņš Foto: Edijs Pālens/LETA

Latvijas uzbrucējs Kaspars Daugaviņš ceturtdien neglāba Maskavas apgabala "Vitjaz" komandu no zaudējuma Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē.

"Vitjaz" viesos ar rezultātu 1:3 (0:1, 0:1, 1:1) piekāpās Habarovskas "Amur" komandai.

Uzvarētājiem ar diviem gūtiem vārtiem izcēlās Aleksandrs Poluņins. Viesiem goda vārtus piecas minūtes pirms pamatlaika beigām guva Vitālijs Popovs.

Daugaviņš šajā duelī uz ledus pavadīja 21 minūti un 43 sekundes, kuru laikā vienu reizi meta pa vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu un uzvarēja piecos no deviņiem iemetieniem. Viņš šajā sezonā 33 spēlēs guvis desmit vārtus un veicis 19 rezultatīvas piespēles.

"Vitjaz" ar 35 punktiem 35 spēlēs ieņem devīto vietu Rietumu konferencē.

Šosezon KHL čempionātā piedalās 23 komandas - 11 Rietumu un 12 Austrumu konferencēs. Regulārajā čempionātā katra komanda aizvadīs pa 60 spēlēm, pēc kurām pa astoņiem labākajiem klubiem iekļūs Gagarina kausa izcīņā.

Seko Apollo arī Instagram - viss aizraujošais, skaistais un svarīgais vienuviet!