Ābolam divās spēlēs četri punkti Zviedrijas čempionātā

Rodrigo Ābols (otrais no labās)
Rodrigo Ābols (otrais no labās) Foto: Orebro Hockey/Twitter

Latvijas izlases uzbrucējs Rodrigo Ābols svētdien guva vārtus un atzīmējās ar rezultatīvu piespēli Zviedrijas augstākās līgas (SHL) spēlē, palīdzēdams "Orebro" komandai svinēt uzvaru.

"Orebro" savā laukumā ar rezultātu 5:2 (2:0, 2:2, 1:0) pārspēja "Farjestad" komandu.

Ābols vārtus guva četrarpus minūtes pirms otrā perioda beigām, kad panāca 4:1, bet rezultatīvi asistēja pamatlaika pēdējā minūtē, palīdzot mājiniekiem pielikt punktu uzvarai. Viņš šajā mačā uz ledus pavadīja 13 minūtes un 29 sekundes, vienu reizi meta pa vārtiem, uzvarēja 64% iemetienu un iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu +2.

Latviešu uzbrucējs nedēļas nogalē aizvadītajās divās spēlēs izcēlās ar vieniem vārtiem un trim rezultatīvām piespēlēm. Ābols sestdien palīdzēja "Orebro" ar 4:2 pārspēt "HV 71".

Ābols šosezon 17 spēlēs guvis sešus vārtus un septiņreiz rezultatīvi piespēlējis.

"Orebro" ar 42 punktiem 22 spēlēs Zviedrijas čempionātā ieņem ceturto vietu starp 14 klubiem.

Iepriekšējo sezonu hokejists pavadīja Ziemeļamerikā, pārsvarā spēlējot Amerikas Hokeja līgā (AHL). Tā kā Nacionālās hokeja līgas (NHL) sezona ir krietni iekavēta, Erebrū hokeja vienība ir vienojusies ar Floridas "Panthers" klubu par Ābola īrēšanu.

Iepriekšējā sezonā Erebrū klubs 14 vienību konkurencē ierindojās astotajā vietā.